eOstroleka.pl
Ostrołęka,

WSAPONALIA 2025: Klucze do miasta przekazane! [ZDJĘCIA, WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 8479

Na terenie Wyższej Szkoły Administracji trwa wielkie święto studentów – WSAPONALIA – Juwenalia Studenckie 2025.

Na początek barwna parada przemaszerowała ulicami Ostrołęki pod ratusz, gdzie prezydent Paweł Niewiadomski przekazał klucze do miasta. Organizatorami imprezy są Rektor oraz Samorząd Studencki WSAP w Ostrołęce, a współorganizatorami Moto Ostrołęka oraz HMP Crew.

Bogaty program atrakcji

Tegoroczne WSAPONALIA zapowiadają się wyjątkowo widowiskowo. W programie znajdziemy:

  • Akrobatyczne pokazy i sztuki walki,
  • Występy taneczne i wokalne,
  • Pokazy ognia,
  • Grill na świeżym powietrzu,
  • Degustację potraw regionalnych przygotowaną przez Koła Gospodyń Wiejskich,
  • Konkursy i losowanie nagród.

Nie zabraknie emocji związanych z finałem konkursów „Dźwięki Sukcesu” oraz „Ja to mam talent”, w których głównymi nagrodami są m.in. lot balonem oraz lot awionetką – atrakcje, które z pewnością przyciągną tłumy!

Muzyczna gwiazda wieczoru i zabawa przy muzyce

Kulminacją wydarzenia będzie koncert zespołu Chłopcy z Placu Bema, znanego z energetycznych brzmień i charyzmatycznych występów. Po koncercie uczestnicy będą mogli bawić się dalej podczas dyskoteki z DJ-em.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×