eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wybory 2024. W gminie Czerwin kolejna karta odkryta. Jest kandydatka na wójta

REKLAMA
zdjecie 942
REKLAMA
Posłuchaj

Kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi 2024 nabiera tempa. Z ubiegającym się o reelekcję wójtem gminy Czerwin Grzegorzem Długokęckim na pewno powalczy Marzena Przeździecka - będzie ona kandydatką KWW Bezpartyjny Czerwin.

W gminie Czerwin wójtem jest Grzegorz Długokęcki. Zamierza on ubiegać się o reelekcję i wiadomo już, że będzie miał kontrkandydatów. Jedno nazwisko jest już znane - o stanowisko wójta powalczy Marzena Przeździecka, od 24 lat mieszkanka gminy, a od 18 - lokalna działaczka społeczna.

- Urząd Wójta to ogromna praca i szereg obowiązków, jakie wiążą się z pełnieniem tej funkcji. Ze swojej strony oferuję odpowiedzialność za podejmowane decyzję, dokonywania trafnych decyzji i sposobu ich realizacji, rozpoznawania zagadnień i problemów na jakie napotykają mieszkańcy naszej Gminy, zawsze starając się zaoferować swoją pomoc - napisała w mediach społecznościowych.

Marzena Przeździecka ogłosiła również, że niebawem będzie zaprezentowany skład kandydatów do rady gminy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 942
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×