eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybory prezydenckie 2025. Obwodowe komisje wyborcze powołane [SKŁADY]

REKLAMA
zdjecie 6426
REKLAMA
zdjecie 6426
Posłuchaj

Komisarz Wyborczy poinformował o zakończeniu procesu powoływania obwodowych komisji wyborczych w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Komisje będą odpowiedzialne za przeprowadzenie wyborów prezydenckich, zaplanowanych na 18 maja 2025 roku. Zobacz, kto zasiądzie w komisji.

W najbliższych dniach rozpoczną się szkolenia dla członków komisji, podczas których zostaną oni zapoznani z procedurami wyborczymi, obsługą systemu informatycznego oraz zasadami liczenia głosów. Szkolenia mają na celu zapewnienie sprawnego i transparentnego przeprowadzenia głosowania.

Lokale wyborcze w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim będą otwarte w dniu wyborów od godziny 7:00 do 21:00. 

Przypomnijmy, że w wyborach prezydenckich, które odbędą się 18 maja, o najwyższy urząd w państwie ubiega się trzynaścioro kandydatów. Jeśli żaden z nich nie uzyska więcej niż połowy ważnie oddanych głosów, dwa tygodnie później, 1 czerwca, odbędzie się druga tura głosowania z udziałem dwójki kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów.

Skład komisji wyborczych na wybory prezydenckie 2025 znajdziecie W NASZEJ GALERII.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×