eOstroleka.pl
Region,

Wybory europejskie. Kolejne ugrupowania odkrywają karty

REKLAMA
zdjecie 4053
zdjecie 4053
Dariusz RosatiDariusz Rosati
REKLAMA
Znamy już kolejnych kandydatów, który wystartują w wyborach do Parlamentu Europejskiego z mazowieckiego okręgu nr 5. Kandydatów zaprezentowały m.in. Platforma Obywatelska, Konfederacja i Wiosna.

Listę kandydatów PiS do europarlamentu zobaczysz tutaj.

Swoich kandydatów przedstawiła także Platforma Obywatelska. Na liście Koalicji Europejskiej w "naszym" okręgu nr 5 reprezentować ją będą Dariusz Rosati i Jolanta Hibner.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy na Mazowszu będzie na pewno reprezentowana przez Kaję Godek, znaną działaczkę pro-life. Ogłoszono to już kilkanaście dni temu.

Z kolei Wiosna przedstawiła w ubiegłą sobotę kandydatkę z naszego okręgu. To Paulina Piechna-Więckiewicz, w przeszłości związana z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja 2019 roku. W okręgu nr 5 - mazowieckim - do wzięcia są trzy mandaty.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×