zdjecie 8142
zdjecie 8142
2015-10-12T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybory parlamentarne 2015. Znamy składy obwodowych komisji wyborczych w Ostrołęce

REKLAMA
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA

W nadchodzących wyborach parlamentarnych mieszkańcy Ostrołęki będą mogli oddać swój głos w jednej z 29 obwodowych komisji wyborczych. W każdej z nich pracować będzie od siedmiu do jedenastu osób. Poznaliśmy właśnie składy osobowe komisji.

Wybory parlamentarne odbędą się w sobotę 25 października. Tym razem wybierać będziemy naszych przedstawicieli do sejmu i senatu. Poniżej prezentujemy listę osób, które pracować będą w komisjach wyborczych na terenie miasta Ostrołęki.

Od lewej: imię i nazwisko - miejsce zamieszkania - zgłoszony/a przez (nazwa komitetu).

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w I Liceum Ogólnokształcącym ul. Romualda Traugutta 1

1. Elżbieta Żerańska - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Maria Bednarek - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Renata Laskowska - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Adrian Grądzki - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Radosław Stachacz - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Olga Rosiak - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Hanna Śliwiak - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Barbara Orzoł - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Katarzyna Staszewska - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Zdzisław Dawid - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Iwona Suska - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Urzędzie Miasta Ostrołęki Pl. gen. J. Bema 1:

1. Helena Rebelińska Strojek - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Karolina Aleksandra Żyłka - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Mariusz Michalski - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Ewa Marianna Bloch - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Katarzyna Szaniawska - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
6. Konrad Cwaliński - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
7. Grażyna Lęcka - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
8. Cecylia Góralska - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
9. Iwona Jankowska - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 10 ul. Mazowiecka 7:

1. Iwona Małgorzata Gałązka - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Radosław Trypuć - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Lidia Wojdyna - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Violetta Jolanta Zych - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Magdalena Jaworowska - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Józefa Mirosława Rosiak - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Eliza Dominika Berkowska - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Jan Ryszard Kutyła Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Beata Zięba - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Elżbieta Jolanta Kowalewska - Ostrołęka  - KWW Ruch Społeczny RP
11. Urszula Tyc - Ostrołęka  - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 6 ul. Henryka Sienkiewicza 15:

1. Milena Dąbkowska - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Adam Szyszkowski - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Jolanta Bylińska - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Janina Golan - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Zdzisław Kozłowski - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Agnieszka Szczubełek - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Milena Budek - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Bożena Genowefa Cwalińska - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Ewa Śmiałek - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Łukasz Stepnowski - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Janina Szulkowska - Olszewo-Borki - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Gimnazjum Nr 2 ul. Stefana Jaracza 5

1. Przemysław Łukasz Dąbkowski - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Dariusz Jan Szyszkowski - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Paweł Buczyński - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Magdalena Domurad - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Leszek Żebrowski - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Bogumił Ozgowicz - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Julita Majszczyk - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Dorota Gutowska - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Bogumiła Laskowska - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Joanna Augustowska - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Marzenna Suski - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5, ul. Romualda Traugutta 2

1. Halina Dzięgielewska - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Monika Klimek - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Grażyna Dobek - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Mateusz Pokora - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Teresa Ludwicka - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Regina Wanda Stepnowska - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Anna Małgorzata Bieńkowska - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Iwona Gadomska - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Michał Strzelecki - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Małgorzata Wasilewska - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Krzysztof Wojdyna - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2, ul. Papiernicza 1

1. Elżbieta Dymerska - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Anna Teresa Syguła - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Emil Sówka - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Bożena Kot - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Izabela Świderska - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Diana Stepnowska - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Bogusława Sosnowska - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Andrzej Stanisław Pabich - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Teresa Obiedzińska - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Ewa Płocharczyk - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Małgorzata Kossakowska - Ostrołęka Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. gen. Józefa Hallera 13

1. Ewa Podolak - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
2. Karol Grzegorz Syguła - Ostrołęka - KW KORWiN
3. Renata Kaczyńska - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Katarzyna Małgorzata Szafaryn - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Jan Gołota - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Grzegorz Brosk - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Daniela Lachamowicz - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Barbara Mrozek - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Marzena Barszcz - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Ewa Dobkowska - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Anna Kurchan - Rawa - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 13, ul. Dzieci Polskich 5

1. Marta Kowalska - Ostrołęka - KW KORWiN
2. Janina Kurhan - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
3. Tomasz Groszyk - Ostrołęka -  KW Platforma Obywatelska RP
4. Piotr Janusz Murawski - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Adam Rawa - Ostrołęka  -KWW „Kukiz'15”
6. Aneta Sylwia Lipka - Ostrołęka  -KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
7. Danuta Gumowska - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
8. Mariusz Pędzich - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
9. Anna Dziełak - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 5, ul. Piękna 12

1. Maja Wiśniewska - Ostrołęka - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Kamil Marcinowski - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
3. Ewa Mrozek - Ostrołęka - KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Sebastian Matjasik - Ostrołęka - KW Platforma Obywatelska RP
5. Maciej Korwel - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Anna Kossakowska - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Emilia Gumowska - Ostrołęka - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Magda Orzoł - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
9. Jadwiga Elżbieta Brzuzy - Ostrołęka - KWW Obywatele do Parlamentu
10. Katarzyna Jakubiak - Ostrołęka - KWW Ruch Społeczny RP
11. Dariusz Małkowski - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 7, ul. dr Józefa Psarskiego 24

1. Agnieszka Alicja Kościńska - Ostrołęka - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Jadwiga Sadoska - Ostrołęka - Komitet Wyborczy PSL
3. Martyna Zuzanna Żmudzińska - Ostrołęka - KW KORWiN
4. Katarzyna Kozikowska - Ostrołęka KW Nowoczesna Ryszarda Petru
5. Dariusz Piotr Deptuła - Ostrołęka - KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Iwona Giża - Ostrołęka - KWW „Kukiz'15”
7. Joanna Matjasik - Ostrołęka - KWW JOW Bezpartyjni
8. Patrycja Jarka - Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
9. Karina Dobosz - Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Gimnazjum nr 1, ul. gen. Józefa Hallera 12

1. Stanisław Szatanek- Ostrołęka -KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Daria Dmochowska- Ostrołęka- KW KORWiN
3. Marta Trzcińska- Ostrołęka- KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Adam Zduńczyk- Ostrołęka- KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Milena Kołoszko- Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
6. Joanna Zaniewska- Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
7. Małgorzata Rzewnicka- Ostrołęka -KWW Obywatele do Parlamentu
8. Emilia Bieńkowska -Ostrołęka -KWW Ruch Społeczny RP
9. Elżbieta Mierzejewska -Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1, ul. 11 Listopada 20

1. Agnieszka Pasterska- Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
2. Sylwia Bednarek- Ostrołęka- KW KORWiN
3. Hanna Lilla Prusaczyk- Ostrołęka -KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Ryszard Krzemiński- Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
5. Krzysztof Gadomski -Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Diana Marta Domurad -Ostrołęka KWW „Kukiz'15”
7. Anna Mamińska -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Elżbieta Matejkowska -Ostrołęka KWW JOW Bezpartyjni
9. Tomasz Romański -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
10. Olga Ewa Żebrowska -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Marek Gumkowski -Ostrołęka - Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1, ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 4/6

1. Wiesława Krukowska-Skorupska- Ostrołęka -Komitet Wyborczy PSL
2. Dominik Michał Kot -Ostrołęka -KW KORWiN
3. Hanna Kuć -Ostrołęka- KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Edward Bierek- Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
5. Marzena Małgorzata Płoska -Ostrołęka- KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Nina Krak- Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
7. Hanna Broniek -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Andrzej Stakuć -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
9. Sylwia Katarzyna Dura-Ostrołęka -KWW Obywatele do Parlamentu
10. Grażyna Maria Grzególska- Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Agnieszka Szymańska -Ostrołęka- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 16, ul. Powstańców 4

1. Aleksandra Boruch -Ostrołęka -KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Roman Lewandowski -Ostrołęka -Komitet Wyborczy PSL
3. Jakub Żebrowski -Ostrołęka- KW KORWiN
4. Renata Helena Małkowska- Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
5. Piotr Marciniak -Ostrołęka- KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Irena Jadwiga Fabijańska- Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
7. Jadwiga Kosakowska -Ostrołęka -KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Wojciech Robert Potkaj -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
9. Aneta Jastrzębska -Ostrołęka -KWW Obywatele do Parlamentu
10. Zofia Piotrowska -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Wojciech Dorobiński -Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 z siedzibą w Placówce Pieczy Zastępczej „Korczakówka”, ul. Poznańska 34/36

1. Anna Miecznikowska- Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Eliza Kalicka -Ostrołęka -Komitet Wyborczy PSL
3. Iwona Waśkiewicz- Ostrołęka- KW KORWiN
4. Rafał Marcin Obirek -Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
5. Ewa Weronika Gawrońska- Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Danuta Myślak- Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
7. Justyna Modzelewska -Ostrołęka -KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Marcin Górka- Ostrołęka -KWW JOW Bezpartyjni
9. Żaneta Dąbkowska -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
10. Iwona Białobrzeska -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Anna Sumara -Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 1, ul. rtm. Witolda Pileckiego 11A

1. Rafał Żebrowski -Ostrołęka -Komitet Wyborczy PSL
2. Mariusz Modzelewski -Ostrołęka- KW KORWiN
3. Hanna Drzyzguła -Ostrołęka -KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Krystyna Eliasz -Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
5. Edward Górecki -Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Małgorzata Olga Kleczkowska -Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
7. Karolina Gościńska -Ostrołęka -KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Barbara Kościańska -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
9. Marta Machczyńska -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
10. Marek Gryczka- Ostrołęka -KWW Ruch Społeczny RP
11. Małgorzata Borkowska -Ostrołęka- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 z siedzibą w Zespole Szkół Nr 5, ul. gen. Zygmunta Berlinga 5

1. Marta Kamińska- Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Agnieszka Milewska- Ostrołęka -Komitet Wyborczy PSL
3. Sebastian Parzych -Ostrołęka -KW KORWiN
4. Magdalena Pierzchała -Ostrołęka -KW Nowoczesna Ryszarda Petru
5. Edyta Salamucha -Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
6. Grzegorz Kleczkowski -Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
7. Monika Konarzewska -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Anna Kościańska -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
9. Joanna Tyszka -Ostrołęka -KWW Obywatele do Parlamentu
10. Milena Gryczka- Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Alicja Iwona Mikołajczyk -Dzbenin- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10, ul. gen. Zygmunta Berlinga 16

1. Ewa Szatanek -Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Milena Trzaska -Ostrołęka- KW KORWiN
3. Katarzyna Mielnicka- Ostrołęka- KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Regina Obirek- Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
5. Wiesława Krasnodębska -Ostrołęka- KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Monika Wysocka -Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
7. Alicja Krupa -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Marlena Kościańska -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
9. Bożena Makowska- Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
10. Monika Grabowska -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Bożena Witczak- Ostrołęka- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 z siedzibą w Klubie Oczko OCK ul. gen. Władysława Sikorskiego 6

1. Aleksandra Magdalena Pfeifer- Ostrołęka -Komitet Wyborczy PSL
2. Wojciech Orzoł -Ostrołęka -KW KORWiN
3. Radosław Kacprzyk -Ostrołęka- KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Marta Katarzyna Kowalczyk- Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
5. Zbigniew IL -Ostrołęka- KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Katarzyna Broniek- Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
7. Mateusz Tymiński- Ostrołęka -KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Alina Jasińska -Ostrołęka -KWW JOW Bezpartyjni
9. Olga Parzych- Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
10. Franciszek Stanisław Dąbrowski -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
11. Monika Biesiarska -Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 z siedzibą w Placówce Wsparcia Dziennego, Plac Dworcowy 4

1. Ewa Strzelecka -Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Tomasz Krzysztof Bałdyga -Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
3. Adrian Piotr Żmudziński- Ostrołęka- KW KORWiN
4. Joanna Choroszewska- Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
5. Marcin Grabowski -Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Mirosław Białczak -Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
7. Marta Bachmura -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
8. Katarzyna Wronowska- Ostrołęka -KWW JOW Bezpartyjni
9. Izabela Białobrzeska -Ostrołęka -KWW Obywatele do Parlamentu
10. Anna Perkowska- Ostrołęka -KWW Ruch Społeczny RP
11. Monika Kadłubowska- Tobolice- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 z siedzibą w Zespole Szkół Nr 3, ul. Ignacego Jerzego Skowrońskiego 8

1. Monika Warszawin- Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Ilona Anna Bałdyga -Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
3. Agata Kołodziejczyk -Ostrołęka- KW KORWiN
4. Jarosław Łuba -Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Paweł Kowalski -Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
6. Anna Zalewska -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
7. Andrzej Macierakowski -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
8. Dorota Andrzejczyk -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
9. Mariusz Tworkowski- Ostrołęka- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23 z siedzibą w Budynku administracyjno-biurowym, ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 15

1. Anna Joka -Ostrołęka- KW KORWiN
2. Milena Grochocka -Ostrołęka -KW Nowoczesna Ryszarda Petru
3. Alina Zakrzewska -Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
4. Anna Stanisława Staszewska -Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Beata Maria Dmoch -Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
6. Ewa Grażyna Kaczyńska -Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
7. Szymon Kowalski- Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
8. Emil Tryniszewski- Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
9. Katarzyna Darmochwał- Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24, z siedzibą w Budynku socjalno-gospodarczy, ul. Sosnowa 5

1. Beata Anna Bednarczyk- Ostrołęka -KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Jadwiga Kaczyńska -Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
3. Janusz Kołodziejczyk -Ostrołęka- KW KORWiN
4. Michał Skiba -Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
5. Jan Jerzy Dobkowski -Ostrołęka- KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Danuta Felter -Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
7. Anika Sęk -Ostrołęka -KWW Obywatele do Parlamentu
8. Wojciech Adam Wilczek -Ostrołęka- KWW Ruch Społeczny RP
9. Jaworowska Monika -Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25, z siedzibą w Budynku Hotelu dla Pielęgniarek, Aleja Jana Pawła II 120

1. Mariusz Samsel -Ostrołęka -KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Michał Mulawka -Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
3. Grażyna Skiba -Ostrołęka-KW Platforma Obywatelska RP
4. Wanda Elżbieta Lipińska- Ostrołęka -KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Monika Zalewska -Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
6. Katarzyna Janać -Ostrołęka- KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
7. Mirosław Kościański- Ostrołęka- KWW JOW Bezpartyjni
8. Barbara Chojnicka -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
9. Ewa Krawczyk- Grabnik- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26, z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej, ul. Rolna 27

1. Helena Matuszewska -Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Łukasz Michał Czerepski -Ostrołęka- KW KORWiN
3. Aniela Teresa Nowak -Ostrołęka- KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Marcin Gawrych -Ostrołęka -KWW „Kukiz'15”
5. Zofia Iwanowska -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
6. Marek Leszek Kaczyński -Ostrołęka -KWW Ruch Społeczny RP
7. Anna Gamdzyk -Ostrołęka -Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27, z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej PCK, ul. I Armii Wojska Polskiego 32

1. Piotr Kulik -Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Tomasz Jędrzej Bobrowski- Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
3. Agata Kołakowska- Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
4. Tadeusz Chabudziński -Ostrołęka -KWW JOW Bezpartyjni
5. Marzanna Strzelecka -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
6. Beata Jacek -Ostrołęka -KWW Ruch Społeczny RP
7. Bożena Podbielska -Ostrołęka- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28 z siedzibą w Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr J. Psarskiego, Aleja Jana Pawła II 120 A

1. Izabela Parszewska -Ostrołęka- KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Małgorzata Kozikowska- Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
3. Konrad Makowski -Ostrołęka- KW KORWiN
4. Damian Wiesław Jankowski -Ostrołęka- KW Nowoczesna Ryszarda Petru
5. Halina Kraska -Ostrołęka -KW Platforma Obywatelska RP
6. Patrycja Stepnowska -Ostrołęka- KWW Obywatele do Parlamentu
7. Beata Romanowska -Dzbenin- Prezydenta Miasta Ostrołęki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29 z siedzibą w Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr J. Psarskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 56

1. Janusz Zbigniew Siekierski -Ostrołęka -KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
2. Mirosław Ładosz -Ostrołęka- Komitet Wyborczy PSL
3. Beata Markowska -Ostrołęka -KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4. Wiesława Marcinkowska- Ostrołęka- KW Platforma Obywatelska RP
5. Jerzy Jan Nowakowski -Ostrołęka- KWW „Kukiz'15”
6. Paulina Magda Górka -Ostrołęka -KWW JOW Bezpartyjni
7. Dominika Anna Stolarczyk- Ostrołęka- Prezydenta Miasta Ostrołęki

REKLAMA
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×