2019-08-24T11:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybory parlamentarne: prezydent Ostrołęki powołał specjalny zespół

REKLAMA
zdjecie 2911
REKLAMA
0
1
5

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik powołał zespół do spraw organizacji wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 13 października br.

W skład zespołu weszli:

1) kierowanie zespołem, w celu realizacji zadań pozostających w kompetencji Prezydenta Miasta Ostrołęki, w tym szczególności: współpraca z urzędnikami wyborczymi, organami wyborczymi realizującymi zadania związane z organizacją i przeprowadzeniem wyborów na terenie miasta oraz realizacja zadań związanych z udzielaniem pomocy osobom, którym ograniczona sprawność fizyczna, psychiczna, umysłowa lub w zakresie zmysłów utrudnia wzięcie udziału w wyborach, przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych:

a) Aneta Gutowska-Grucelska - przewodniczący zespołu,
b) Joanna Legal - zastępca przewodniczącego zespołu,

2) prace organizacyjne i biurowe zespołu, obsługa administracyjna urzędników wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w tym zapewnienie materiałów niezbędnych do prac komisji:

a) Agnieszka Bralska – członek zespołu,
b) Monika Tocicka - członek zespołu,
c) Teresa Giers - członek zespołu,

3) organizacja i zabezpieczenie materialno-techniczne obwodowych komisji wyborczych, zabezpieczenie środków transportu dla przeprowadzenia wyborów, przygotowanie i wyposażenie lokali wyborczych, nadzór nad estetycznym wyglądem lokali wyborczych:

a) Ewa Markowska – członek zespołu,
b) Marta Baczewska – członek zespołu,
c) Wiesław Paprocki – członek zespołu,
d) Ryszard Paprocki – członek zespołu,
e) Ryszard Nurczyk – członek zespołu,
f) Piotr Filipowicz – członek zespołu,
g) Krzysztof Orzechowski – członek zespołu,
h) Piotr Świderski – członek zespołu,
i) Andrzej Kubeł – członek zespołu,
j) Jarosław Zadrożny – członek zespołu,

4) prowadzenie rejestru wyborców, w tym jego aktualizacja oraz sporządzanie spisu wyborców, przygotowanie oraz udostępnienie do sprawdzania spisu osób uprawnionych do głosowania, sporządzanie aktów pełnomocnictwa i zaświadczeń o prawie do głosowania:

a) Joanna Bystrek – członek zespołu,
b) Monika Rzepka-Małkowska – członek zespołu,
c) Iwona Renata Suska – członek zespołu,

5) pełnienie dyżuru w komórce ewidencji ludności w dniu głosowania w godz. 7:00 – 21:00:

a) Joanna Bystrek – członek zespołu,
b) Monika Rzepka-Małkowska – członek zespołu,
c) Iwona Renata Suska – członek zespołu,
d) Anna Dziełak – członek zespołu,

6) zabezpieczenie oraz rozliczenie środków finansowych wydatkowanych w związku z przygotowaniem i przeprowadzeniem wyborów:

a) Anna Paprocka – członek zespołu,
b) Bożena Suchecka – członek zespołu,
c) Małgorzata Rogala – członek zespołu,
d) Bożena Grzejka – członek zespołu,

7) zabezpieczenie dyżuru w siedzibie Urzędu Miasta w dniu głosowania w godz. 7:00 – 21:00:

a) Wiesława Grondwald – członek zespołu,
b) Anna Dobkowska – członek zespołu,

8) obsługa obwodowych komisji wyborczych w zakresie informatyki wyborczej, wprowadzanie zgłoszeń
kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych do systemu WOW:

a) Sławomir Mrozek – Koordynator ds. informatyki wyborczej,
b) Nina Krajza – członek zespołu,
c) Karol Olszewski – członek zespołu,
d) Grzegorz Szymański – członek zespołu,
e) Piotr Chudziaszek – członek zespołu,

9) obsługa prawna zespołu oraz obwodowych komisji wyborczych:
a) Marek Jacek Bednarz – radca prawny.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11  12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×