2014-10-15T14:43:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybory Samorządowe 2014: Zobacz listę kandydatów do Rady Powiatu

REKLAMA
fot. sxc.hu

Przedstawiamy listę kandydatów do Rady Powiatu Ostrołęckiego. O głosy wyborców powalczy sześć komitetów.

Bezpartyjny Powiat
Okręg 1 (gminy Baranowo, Kadzidło)
1. Kubeł Stanisław
2. Banach Jan
3. Kaczorek Justyna Elżbieta
4. Płoski Jan
5. Prusaczyk Halina
6. Kojtek Józef
7. Prusaczyk Małgorzata Aldona
8. Ślaski Krzysztof Piotr

Okręg  2 (gminy Czerwin, Goworowo)
1. Lewicka Lucyna Maria
2. Wiśniewski Jan
3. Ziemek Andrzej
4. Kowalczyk Tomasz
5. Przeździecka Marzena
6. Kordasz Agnieszka Zofia

Okręg 3 (miasto i gmina Myszyniec, gminy Czarnia, Łyse)
1. Lipka Stanisław
2. Kuczyński Witold Henryk
3. Lis Andrzej
4. Ścibek Stanisław
5. Puławska Jolanta Urszula
6. Grzegorczyk Mirosława
7. Świtaj Małgorzata
8. Dziczek Henryk
9. Waszkiewicz Monika
10. Rydel Marian

Okręg 4 (gminy Olszewo- Borki, Lelis)
1. Szczubełek Zofia
2. Lewandowski Włodzimierz Miron
3. Domian Dariusz Andrzej
4. Gutowska-Grucelska Aneta
5. Chorąży Henryk
6. Kucharska Janina
7. Kossakowski Wiesław
8. Kacprzyk Elżbieta
9. Perzanowska Dorota
10. Żelazny Tomasz

Okręg 5 (gminy Rzekuń, Troszyn)
1. Parzychowski Krzysztof
2. Napiórkowska Zofia
3. Malinowska-Paździor Iwona
4. Kisiel Wiesław
5. Pieńkowski Andrzej
6. Mierzejewski Ireneusz
7. Kurpiewska Hanna
8. Żebrowski Krzysztof

Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke
Okręg 1 (Baranowo, Kadzidło)
1. Krzysztof Kaczyński
2. Natalia Agata Boruch
3. Sebastian Marcin Staśkiewicz
4. Lucyna Bakuła
5. Marek Tomasz Tabaka

Okręg 3 (Myszyniec, Czarnia, Łyse)
1. Sławomir Janowski
2. Monika Świder
3. Damian Dziamałek

Okręg 4 (Olszewo-Borki, Lelis)
1. Grzegorz Paweł Suchcicki
2. Edyta Domian
3. Tomasz Białobrzewski

Okręg 5 (Rzekuń, Troszyn)
1. Dariusz Fajkowski
2. Sławomir Późniewski
3. Olga Stachurska
4. Izabela Matylda Chojnowska
5. Roman Józef Mierzejewski

PSL
Okręg 1 (Baranowo, Kadzidło)
1. Śniadach Anna Agnieszka
2. Faderewski Czesław
3. Lesiński Wiesław
4. Kaczyński Jan
5. Lisiewska Barbara
6. Zdunek Arkadiusz Tomasz
7. Symołon Mieczysław
8. Szurnicka Ewa

Okręg 2 (Czerwin, Goworowo)
1. Dudziec Józef
2. Chojnowska Iwona
3. Jastrzębska Zofia Regina
4. Mulawka Antoni Tadeusz
5. Rybaczyk Dorota Magdalena
6. Błaszczak Marek Aleksander

Okręg 3 (Myszyniec, Czarnia, Łyse)
1. Lipka Tadeusz
2. Łada Justyna Agnieszka
3. Jurga Czesław
4. Aptacy Mirosław
5. Zapadka Anna
6. Warych Bożena Danuta
7. Banach Krzysztof
8. Kowalczyk Anna
9. Ścibek Radosław
10. Kowalikowska Joanna

Okręg 4 (Olszewo-Borki, Lelis)
1. Subda Stanisław
2. Opęchowski Wiesław
3. Bieńkowski Jan
4. Majkowska Barbara
5. Kowalska Janina
6. Żebrowska Teresa
7. Prusaczyk Barbara
8. Zabielski Wacław
9. Laskowski Jan
10. Kurpiewski Wojciech Tadeusz

Okręg 5 (Rzekuń, Troszyn)
1. Tyl Sławomir (Troszyn, 58)
2. Podolak Marek (Rzekuń, 53)
3. Zera Jolanta (Drwęcz, 38)
4. Chrostowska Marta (Mieczki Ziemaki, 26)
5. Laskowska Jadwiga (Rozwory, 55)
6. Czartoryski Piotr (Dąbek, 25)
7. Łaszczewska Mirosława Barbara (Borawe, 49)

Platforma Obywatelska
Okręg 1 (Baranowo, Kadzidło)
1. Rzewnicki Kazimierz
2. Łaszczych Paweł Sławomir
3. Michalak Anna
4. Cichoń Anna Maria
5. Sobiech Robert
6. Ścięgaj Aneta
7. Chrostek Hubert
8. Wołosz Marcin Tomasz

Okręg 2 (Czerwin, Goworowo)
1. Dobrzyński Jacek
2. Marcinkowska-Wójcik Elżbieta
3. Pszczółkowski Arkadiusz
4. Dzierzgowska Małgorzata
5. Zalewski Paweł Wojciech

Okręg 3 (Myszyniec, Czarnia, Łyse)
1. Samsel Łukasz
2. Bączek Eliza
3. Trzciński Marek
4. Nalewajk Milena
5. Krzynówek Bronisław
6. Calik Hanna

Okręg 4 (Olszewo-Borki, Lelis)
1. Grzegorczyk Hanna Stanisława
2. Grądzka Hanna Bożena
3. Lenkiewicz Albert
4. Krystian Stanisław
5. Kołakowska Dorota Jolanta
6. Majewski Tomasz
7. Dębowski Adam
8. Czarkowska Marzena Sylwia
9. Boruch Kamil
10. Żebrowski Sławomir

Okręg 5 (Rzekuń, Troszyn)
1. Cichocka Małgorzata
2. Słowik Tomasz
3. Pietkun Natalia
4. Cichocki Sławomir
5. Załuska Wojciech
6. Chojnowski Marcin Jan
7. Suchcicki Daniel
8. Gniazdowska Elżbieta Urszula

Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 1 (Baranowo, Kadzidło)
1. Nowak Jarosław
2. Grzyb Andrzej Stanisław
3. Duszak Krzysztof
4. Bączek Urszula
5. Sobiech Adam
6. Śliżewski Wiesław
7. Kołodziejczyk Paulina
8. Golan Joanna

Okręg 2 (Czerwin, Goworowo)
1. Kalinowska Beata
2. Posmyk Tomasz
3. Rabuczewska Renata
4. Wrzosek Michał
5. Sobotka Agnieszka
6. Szredziński Grzegorz Krzysztof

Okręg 3 (Myszyniec, Czarnia, Łyse)
1. Andrzejczyk Adam
2. Dąbkowski Krzysztof
3. Ramotowska Aldona
4. Kamiński Sławomir Krzysztof
5. Butler Zofia
6. Domian Tadeusz
7. Drężek Krystyna
8. Bacławski Daniel Maksymilian
9. Rzepkowska Barbara Anna
10. Ceberek Sławomir

Okręg 4 (Olszewo-Borki, Lelis)
1. Kozłowski Artur
2. Pędzich Waldemar
3. Pełtak Krzysztof
4. Prusaczyk Mariusz
5. Czartoryska-Winiarska Elżbieta
6. Berkowska Agata
7. Denkiewicz Bogumiła
8. Orzechowski Damian
9. Ciak Edyta Iwona
10. Mróz Krzysztof

Okręg 5 (Rzekuń, Troszyn)
1. Liżewski Piotr
2. Szczęsny Paweł
3. Romanowska Mirosława Halina
4. Sadoska-Stepnowska Ewa
5. Antośkiewicz Piotr Robert
6. Stypik Milena
7. Brulińska Wioleta
8. Chrzanowski Tomasz

Nasz Samorząd
Okręg 1 (Baranowo, Kadzidło)
1. Dawidczyk Barbara
2. Wróblewski Dariusz
3. Giers Tobiasz
4. Kowalczyk Regina
5. Stolarczyk Milena
6. Staśkiewicz Henryk
7. Cichocki Tadeusz
8. Warszewik Paweł

Okręg 2 (Czerwin, Goworowo)
1. Balcerzak Roman Henryk
2. Jankowska Zofia
3. Parzych Krystyna

Okręg 3 (Myszyniec, gminy Czarnia, Łyse)
1. Kostewicz Halina Danuta
2. Ceberek Stanisław
3. Trzcińska Ewa Janina
4. Dąbkowska Anna
5. Staszewski Tomasz
6. Szok Agnieszka
7. Bałdyga Daniel
8. Olk Andrzej
9. Krzynowek Roman

Okręg 4 (Olszewo- Borki, Lelis)
1. Domian Henryk
2. Sęk Paulina Agata
3. Jasiński Janusz
4. Kruczyk Stanisława
5. Kierska Hanna
6. Prusiński Michał Karol
7. Prusaczyk Katarzyna
8. Grabowski Mirosław Mieczysław
9. Skrzecz Mieczysław
10. Kurpiewski Stanisław Tadeusz

Okręg 5 (Rzekuń, Troszyn)
1. Gajewska Krystyna
2. Kupis Rafał
3. Żebrowska Hanna Bogusława
4. Truszkowski Andrzej Tadeusz
5. Brzóska Agata
6. Tyszka Dorota

Wybory Samorządowe odbędą się 16 listopada.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2  3  4 5
 6  7  8  9  10  11  12
 13  14  15  16 17  18  19
 20  21  22  23  24  25  26
 27  28  29  30  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń