eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wybuch w Czarnotrzewiu: Mężczyzna zginął podczas próby rozbrojenia granatu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3686
W domu w Czarnotrzewiu podczas próby rozbrojenia granatu zginął mężczyzna, fot. eOstroleka.plW domu w Czarnotrzewiu podczas próby rozbrojenia granatu zginął mężczyzna, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3686
37-letni mężczyzna zginął podczas próby rozbrojenia granatu. Do wybuchu doszło w miejscowości Czarnotrzew (gmina Baranowo). W jednym budynków na posesji gdzie doszło do wypadku policja znalazła prawdziwy arsenał.

Jak udało nam się dowiedzieć do wybuchu granatu doszło dziś w godzinach popołudniowych. Około 35-letni mężczyzna próbował sam rozbroić granat. Niestety doszło do wybuchu. Z naszych informacji wynika, że poszkodowany mężczyzna zginął na miejscu. Załoga pogotowia ratunkowego próbowała go reanimować, jednak obrażenia jakich doznał były na tyle rozległe, że mężczyzna wybuchu nie przeżył.

- Do zdarzenia doszło w jednym z budynków na terenie posesji około 35-letniego mieszkańca Czarnotrzewia. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku. W wyniku przeszukania w kolejnym z budynków policjanci znaleźli prawdziwy arsenał różnego rodzaju materiałów wybuchowych i broni – powiedział nam Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

W budynku mieszkańca Czarnotrzewia znaleziono m.in. granaty, stare pociski, miny, haubice i moździerze. Gdyby do wybuchu doszło w tym właśnie budynku ofiar mogłoby być znacznie więcej. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji oraz saperzy.

Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11  12  13  14  15
dk16  17 dk18  19 dk20  21  22
dk23 dk24 dk25  26  27  28 dk29
dk30  31  1  2  3  4  5
×