eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wyjątkowe pożegnanie w SOS-W Ostrołęka. "Serdecznie dziękujemy"

REKLAMA
zdjecie 7426
fot. SOSW Ostrołękafot. SOSW Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 7426
Posłuchaj

11 lutego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce pożegnano pana Krzysztofa. Przez 25 lat pełnił funkcję pracownika obsługi. "Serdecznie dziękujemy panu Krzysiowi za wszystkie lata dostępności i pomocy" - napisał SOSW.

Ćwierć wieku w jednym miejscu pracy to dziś rzadkość. Pan Krzysztof przez 25 lat był częścią społeczności szkolnej SOSW - znał kolejne pokolenia uczniów, nauczycieli, dyrektorów. Był osobą, na którą zawsze można było liczyć.

Pracownik obsługi to nie tylko ktoś, kto naprawia czy pomaga w codziennych czynnościach. W szkole specjalnej to często osoba, która zna każdego ucznia po imieniu i rozumie ich potrzeby. Pan Krzysztof przez 25 lat był taką właśnie osobą. Zawsze dostępny, zawsze pomocny.

SOSW składa panu Krzysztofowi najlepsze życzenia na nowym etapie życia i zaprasza do odwiedzania szkoły. Cóż więcej dodać - na tak miłe pożegnanie naprawdę trzeba zasłużyć!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zaloguj się, by komentować

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
dk23  24  25 dk26  27 dk28  1
×