eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wyjątkowe stoisko mięsne PEKPOL i MISTRZOWSKI SKŁAD GRILLA I BBQ w nowym Netto! Otwarcie już 19 grudnia!

Uwielbiasz wyśmienite jedzenie? Cenisz najwyższą jakość produktów i profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupów? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! 19 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na wielkie otwarcie pierwszego, wzorcowego stoiska mięsnego PEKPOL i MISTRZOWSKI SKŁAD GRILLA i BBQ w nowym sklepie sieci NETTO przy ul. Żołnierzy Armii Krajowej 1 w Ostrołęce!

Razem we współpracy z naszym partnerem, Mistrzowskim Składem Grilla i BBQ, zaprezentujemy miejsce, które zmieni sposób myślenia o zakupach mięsa i gotowych wyrobów, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nie przegap okazji, aby zrobić duże zakupy i przygotować się na nadchodzący świąteczny czas!

Wyjątkowe produkty i profesjonalna obsługa

Nasze wspólne stoisko mięsne to coś więcej niż zwykły punkt sprzedaży – to przestrzeń, w której będziemy oferować najwyższej jakości mięso: polską wieprzowinę, wołowinę, jagnięcinę, cielęcinę i drób oraz wędliny z linii Kozackiej, Mięsa Mojej Mamy i Kurpiowskie Specjały.

Bogaty asortyment to nie wszystko. Na naszym stoisku możesz liczyć na fachowe porady naszych doświadczonych ekspertów, którzy będą do Twojej dyspozycji, gotowi pomóc w wyborze najlepszych produktów, dopasowanych do Twoich preferencji. Z chęcią pomożemy Ci też dobrać doskonałe wyroby na świąteczny stół. Indywidualne podejście do każdego klienta to dla nas priorytet.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Najwyższej jakości mięsa świeże: od tradycyjnych cięć po te idealne do BBQ i na steki. Bogaty asortyment wieprzowiny, wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu.

✔ Mięsa pieczone prosto z pieca lub przygotowane tradycyjną metodą BBQ w smokerach opalanych drewnem oraz aromatyczne wędliny z linii Mięsa Mojej Mamy. Doskonałej jakości produkty, idealne na szybki obiad lub wyjątkowe spotkania przy stole.
Bogaty wybór wędlin: pyszne kiełbasy, aromatyczne wędzonki, pasztety, wyroby podrobowe, garmażeryjne i wiele innych. W tym produkty z linii Kozackiej, Kurpiowskie Specjały i Mięsa Mojej Mamy. Wszystko świeże, aromatyczne i najwyższej jakości.

Profesjonalną obsługę doświadczonych rzeźników z ponad 30-letnim stażem, gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania podczas cyklicznych spotkań.

Odpowiednie opakowanie – możliwość spakowania próżniowego zakupionego produktu.

Wybierając nasze produkty, będziesz mieć pewność, że każda potrawa – od tradycyjnego bigosu, przez aromatyczne pieczenie, aż po domowy półmisek wędlin – stanie się prawdziwą świąteczną ucztą.

Zapraszamy na otwarcie pełne atrakcji!

W dniu otwarcia na wszystkich klientów będą czekać wyjątkowe wydarzenia. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które podkreślą charakter tego miejsca.


Grill z elementami LIVE COOKING – na żywo pokażemy najlepsze sposoby na przygotowanie naszych produktów, a Ciebie zaprosimy do degustacji!
Pokaz mistrzowskiego krojenia mięsa – czyli widowiskowe porcjowanie półtuszy wołowej – okazja, by zobaczyć proces „od pola do stołu”. Będziecie mogli zakupić porcje, które najlepiej spełnią Wasze kulinarne potrzeby.
Sesja Q&A z naszymi ekspertami, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Poznasz tajniki przygotowywania mięsa w najlepszej jakości.

Zrób zakupy na Święta!

Uroczyste otwarcie sklepu będzie miało miejsce tuż przed Świętami – to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w najlepszej jakości produkty, które uświetnią spotkania przy świątecznym stole. Zapraszamy 19 grudnia na ulicę Żołnierzy Armii Krajowej 1, na nasze stoisko PEKPOL i MISTRZOWSKI SKŁAD GRILLA I BBQ! Te Święta będą smakowały naprawdę wyjątkowo!

Artykuł sponsorowany.

Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×