eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wyjazd na zaprzysiężenie prezydenta Nawrockiego. Trwają zapisy

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Poseł Marcin Grabowski (PiS) i wiceprzewodnicząca Rady Miasta Ostrołęki Magdalena Jaworowska zapraszają mieszkańców na wyjazd do Warszawy na zaprzysiężenie prezydenta RP Karola Nawrockiego.

Uroczystość odbędzie się 6 sierpnia 2025 roku o godz. 10:00 w Sejmie. Nawrocki zostanie zaprzysiężony przez Zgromadzenie Narodowe po zwycięstwie w wyborach prezydenckich z wynikiem 50,89 proc. głosów.

Zapisy w biurach poselskich:

  • ul. Głowackiego 21 w Ostrołęce
  • ul. Stacha Konwy 56 w Myszyńcu

"Zapraszamy do zapisywania się na wyjazd do Warszawy na zaprzysiężenia Prezydenta RP Karola Nawrockiego" – poinformował poseł Grabowski w mediach społecznościowych, używając hashtagu #NormalnaPolska.

Szczegółowe informacje o wyjeździe można uzyskać bezpośrednio w biurach poselskich.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×