2014-11-19T18:11:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

REKLAMA
fot. sxc.hu
REKLAMA

Znamy wyniki głosowania w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego na obszarze miasta Ostrołęki. W naszym mieście wygrało PiS przed PO i PSL.

W Ostrołęce oddano 17026 ważnych głosów.
Głosów nieważnych było 2359.

Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego na obszarze miasta Ostrołęki

Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 3977

1 ORZEŁOWSKA Janina Ewa 172
2 KRUPIŃSKI Marian 895
3 AUGUSTYNIAK Mirosław Jan 1691
4 DOMŻAŁA Cecylia 44
5 PIESIO Jerzy 31
6 KRÓLIK Ireneusz Piotr 41
7 GARUCKI Jerzy 29
8 WODNICKA Hanna Zofia 40
9 SAWICKI Marcin 61
10 MIKOŁAJCZUK-BOHOWICZ Krystyna 17
11 MIAZGA Wojciech Jerzy 498
12 KOCZARA Tomasz 26
13 CAŁKA Maria 42
14 SIECZKOWSKA Anna 27
15 WYCZÓŁKOWSKI Mariusz 15
16 SIECZKIEWICZ Beata Małgorzata 22
17 CZYŻ Dorota 252
18 KOZERA Mariusz 74

Lista nr 2 KW Demokracja Bezpośrednia
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 136

1 GORAYSKI Andrzej Józef 17
2 JANCZEWSKA Agnieszka Anna 45
3 MIĄSEK Kazimierz 14
4 PRZYBYSZ Michał Kamil 36
5 WŁODARCZYK-SZANKIN Monika Anna 24

Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 5789

1 TCHÓRZEWSKI Karol 855
2 ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan 305
3 WARGOCKA Teresa Anna 198
4 PIŁKA Marian 543
5 FILIPEK Krzysztof 125
6 WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta 93
7 KAMIŃSKI Stanisław Sylwester 506
8 WINIARSKI Krzysztof 150
9 BALA Joanna 103
10 BAUM Janusz Leszek 22
11 DOBKOWSKI Wojciech Jerzy 2319
12 CZYŻ Zofia 158
13 KRZYŻEWSKI Mirosław Jan 77
14 PIECZENIUK Barbara Jadwiga 25
15 GÓRNIACZYK Brygida Czesława 14
16 BARTNICZAK Robert 37
17 SKRZYPEK Dorota 127
18 LUBA Ryszard Aleksander 132

Lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 4125

1 LANC Elżbieta 501
2 POPIELARZ Mariusz Piotr 3008
3 CELEJ Leszek 22
4 SOSNOWSKA Marta 125
5 DANILUK Andrzej 22
6 ARTYFIKIEWICZ Janusz 17
7 ZBRZEŹNIAK Karol Stanisław 42
8 GIETKA Wiesława Małgorzata 21
9 STOLARCZYK Jolanta Agnieszka 70
10 RYMKIEWICZ Jacek 24
11 DOMAŃSKA Danuta 70
12 FELIGA Grzegorz 16
13 WOJCIECHOWSKA Ewa 76
14 FLAGA Ewa Jolanta 16
15 LASOTA Rafał Dominik 22
16 JASIŃSKI Dariusz 73

Lista nr 5 KWW Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 270

1 ORZEŁ Adam 92
2 PRZYBYSZ Tobiasz 12
3 WYCECH Magdalena 4
4 WRÓBLEWSKI Andrzej 26
5 KWIATEK Andrzej 10
6 MĄCZYŃSKA Paulina 23
7 GRABOWSKA Grażyna 19
8 KOSTECKA Aleksandra 14
9 KRAWCZYK Julia Teresa 8
10 KRAWACZEK Jakub Henryk 24
11 DMOWSKA Klaudia 38

Lista nr 6 KKW SLD Lewica Razem
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 957

1 STĄSIEK Zbigniew 205
2 RENIEWICZ Anna Maria 70
3 SZCZEGOT Piotr Henryk 6
4 TRACZYK-CHYLIŃSKA Mariola 21
5 KRUSZEWSKI Wacław Maksymilian 17
6 JASIŃSKI Michał Wojciech 30
7 KLIMUT Ewa 196
8 DZIATKOWSKI Mieczysław 7
9 ZAWALICH Diana 61
10 OLSZEWSKI Stanisław Bogdan 49
11 KORDALEWSKI Zygmunt 1
12 KAŁĘTEK Teresa 170
13 ŚWIEŻEWSKI Jacek Medard 11
14 DOMAGAŁA Przemysław 11
15 OSUCH Jacek Sławomir 2
16 KOLOSEK Apolonia 9
17 KONDRACKI Wiesław 9
18 ABRAMCZYK Jolanta Maria 82

Lista nr 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 937

1 KOZŁOWSKI Mateusz Bronisław 313
2 CHOMKA Adam Mateusz 17
3 DĄBROWSKI Zbigniew 210
4 STEFANIUK Piotr Paweł 27
5 PLISZKA Karolina 60
6 PIEKARSKI Michał Krzysztof 37
7 DEMIANIUK Mateusz 16
8 GRZESZCZUK Paulina 18
9 RYBIŃSKI Andrzej 17
10 KIEŁBASA Marta 85
11 CIUBAK Krzysztof 7
12 DUDEK Agnieszka 15
13 MALISZEWSKI Hubert 21
14 PAJKA Kinga 34
15 LIPIŃSKA Bogumiła 8
16 KASJANIUK Adam 5
17 BORKOWSKA Anna 47

Lista nr 8 KWW Centrum Społecznej Demokracji
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 71

1 LUDWICZAK Jacek Tomasz 11
2 ZAWADZKA-BOGUSZEWSKA Ewa 8
3 POPOWICZ Paweł Adam 6
4 ADAMCZYK Barbara 12
5 PIETRENIUK Adam 8
6 BORKOWSKA Karolina Ewelina 10
7 ZARZECKA Katarzyna Anna 10
8 DZIERZGOWSKI Albert Bogusław 0
9 GÓRNICKA Milena

Lista nr 9 KW Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 201

1 KŁODKOWSKA Barbara Sylwia 40
2 CZYŻEWICZ Tadeusz Andrzej 3
3 SIKORSKA Małgorzata 20
4 DOMARECKI Jacek 5
5 KARWACKA Katarzyna 8
6 WYSZOMIRSKI Witold 8
7 LASKOWSKA Edyta 23
8 CHOJECKI Rafał 6
9 GÓRKA Paulina Magda 26
10 KACPURA Dariusz 25
11 SZYMCZYK Małgorzata 7
12 ŻEBROWSKA Julita 16

Lista nr 10 - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 199

1 KASZYŃSKI Wojciech Krzysztof 14
2 PERZANOWSKI Wiesław Antoni 40
3 KOC Katarzyna 15
4 CIUHAK Marek Piotr 12
5 GŁOGOWSKI Marek Paweł 8
6 BYTNIEWSKA Bogumiła 3
7 KUJAWA Robert 3
8 MOCZULSKI Marek 4
9 GOŁOTA Alina Bożena 26
10 KRAJEWSKI Zenon 12
11 KORZEB Renata 12
12 WIEWIÓRKO Tomasz Euzebiusz 4
13 PRUS-WYSOCKA Agnieszka 7
14 KRUPA Marcin 11
15 PARYS Katarzyna 4
16 PUTKO Ewa Kamila 3
17 JANKOWSKI Tomasz 3
18 GÓRSKI Stanisław Józef 18

Lista nr 11 KW Narodowego Odrodzenia Polski
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 116

1 GORCZYCA Roman Bronisław 33
2 MUSIAŁ Bożenna 15
3 NADER Jolanta Klaudyna 7
4 GRABOWSKI Michał Jerzy 45
5 JÓŹWIAK Włodzimierz Sławomir 16

Lista nr 12 KW Związku Słowiańskiego
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 63

1 BILSKI Zbigniew Zygmunt 6
2 POPŁAWSKI Michał 5
3 KURABA Magdalena Anna 5
4 HRYSZKIEWICZ Janina 9
5 GRABOWSKI Andrzej 38

Lista nr 13 KW Samoobrona
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 67

1 STRZELECKI Jerzy 41
2 KULIGOWSKI Karol Stanisław 9
3 BRONOWSKA Małgorzata 3
4 SZCZYGIEŁ Mikołaj Artur 3
5 GRABOWSKA Bogumiła Aurelia 6
6 MATOWICZ-MROCZKOWSKA Joanna Bogumiła 1
7 ZAŁOGA Monika Grażyna 3
8 HOGENDORF Katarzyna Aleksandra 1

Lista nr 14 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 118

1 WÓJCIK Andrzej 25
2 POLITOWSKI Krzysztof 7
3 RYCIELSKI Tomasz Maciej 2
4 WĘCŁAWIAK Piotr Dariusz 6
5 CZYŻ Jolanta 22
6 FYDRYCH Monika Barbara 20
7 ŻBIKOWSKI Witold 9
8 NAGUCKA Małgorzata 8
9 GRZEGORZEWSKA Anna Jolanta 1

Zobacz również
Kalnedarz imprez
marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 24  25  26  27  28  29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11  12  13  14 15
16  17  18 19  20  21  22
 23  24  25  26  27  28  29
 30  31  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń