eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Wypadek na DK61 pod Ostrołęką. Zderzenie dwóch aut, jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6693
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 6693
Posłuchaj

Do zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Kordowo na trasie pomiędzy Ostrołęką a Różanem. W wyniku zderzenia dwóch samochodów jedna osoba została ranna. Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 61 muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na miejscu interweniują służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skutek zderzenia pojazdów ucierpiała jedna osoba. Poszkodowanemu udzielana jest niezbędna pomoc medyczna.

Funkcjonariusze policji pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności i przyczyn, które doprowadziły do tego zdarzenia.

W związku z wypadkiem i trwającymi czynnościami służb, ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 61 może być utrudniony. Apelujemy do kierowców podróżujących tą trasą o zachowanie szczególnej ostrożności, zdjęcie nogi z gazu i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Artykuł będzie aktualizowany. Więcej informacji wkrótce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×