eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wypadek na osiedlu Centrum. Nastolatek wypadł z okna na trzecim piętrze

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj
Dziś w nocy w jednym z bloków na osiedlu Centrum doszło do niebezpiecznego wypadku. W niewyjaśnionych okolicznościach z okna na trzecim pietrze wypadł 17-letni chłopak. Nastolatek trafił do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Od rzecznika prasowego ostrołęckiej policji udało nam się dowiedzieć, że do zdarzenia doszło w nocy, około godziny 2:00.

- Patrol policji, który został przez oficera dyżurnego zadysponowany na miejsce, potwierdził zdarzenie. Nastolatek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do upadku wyjaśniają obecnie funkcjonariusze jednego w wydziałów ostrołęckiej Komendy Miejskiej Policji – mówi podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik KMP.

Śledczy ustalają czy był to nieszczęśliwy wypadek czy może nastolatek został przez kogoś wypchnięty lub wyskoczył sam.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×