eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wypadek na remontowanej ulicy Ostrowskiej AKTUALIZACJA, [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6589
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 6589
Posłuchaj
Na remontowanym odcinku ulicy Ostrowskiej doszło dziś do zderzenia dwóch aut osobowych. W rejonie, gdzie doszło do wypadku występują obecnie utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło około godziny 19 na wysokości skrzyżowania ulicy Ostrowskiej i Przemysłowej. W zdarzeniu uczestniczyły dwie osobówki – audi i honda. Oba auta zderzyły się ze sobą swoimi lewymi narożnikami. W chwili publikacji artykułu nie mieliśmy jeszcze informacji o osobach poszkodowanych. Na miejscu była straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. W miejscu, gdzie doszło do wypadku droga jest częściowo zablokowana. Ruchem kierują policjanci. Zachowajcie ostrożność.

AKTUALIZACJA:

- Według policyjnych ustaleń, kierujący samochodem marki audi 64-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się bokiem z jadącą z naprzeciwka hondą, którą kierował 35-letni ostrołęczanin. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nie odnieśli obrażeń. Kierowca audi ukarany został mandatem – mówi aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik praosyw Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×