Wypadek pod Kadzidłem: Jedna osoba trafiła do szpitala
fot. eOstrołęka.plDo wypadku doszło dziś w nocy w miejscowości Todzia w pobliżu Kadzidła. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym, najprawdopodobniej marki bmw, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.
Dokładne okoliczności w jakich doszło do wypadku wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Jak poinformował nas rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce, szczegóły zdarzenia poznamy najwcześniej w poniedziałek. Nad sprawą pracują funkcjonariusze z Kadzidła.
W zabezpieczeniu miejsca wypadku roaz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Kadzidło.
Zobacz również
71-letnia rowerzystka pod kołami opla
Wypadek w Antoniach: Kierująca vw wyprzedzając wpadła na drzewo [ZDJĘCIA]
Wypadek motocyklisty w centrum Ostrołęki [ZDJĘCIA]
Wypadek pod Łysymi: Trzy osoby poszkodowane
Kierujący mercedesem wjechał pod pociąg [ZDJĘCIA]
Wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowym
18-latka omijając roboty dachowała. Auto wpadło na 72-letnią kobietę
Śmiertelny wypadek podczas prac polowych pod Kadzidłem. Ciągnik przygniótł kierowcę
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 | 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 | 14 | 15 |
16 |
17 |
18 | 19 |
20 | 21 |
22 | 23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |




2
3
8