W Zabrodziu pod Ostrołęką doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na drodze krajowej w kierunku Olsztyna zderzyło się kilka samochodów.
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej w kierunku Olsztyna, w miejscowości Zabrodzie pod Ostrołęką. W zdarzeniu uczestniczyło kilka pojazdów. Na miejscu pracowały służby ratunkowe - policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna.
Znamy już więcej szczegółów dotyczących tego zdarzenia - ostatecznie zakwalifikowano to jako kolizję, a zderzyły się łącznie cztery auta.
- Kierujący Audi mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc od strony Ostrołęki, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w Skodę, która następnie uderzyła w Forda. Po uderzeniu w Skodę, samochód Audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z BMW, które następnie wpadło do rowu - mówi nadkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.
Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem 1500 zł i 12 punktami karnymi.
Wasze opinie
STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
~On, 20:18 27-06-2026, 100%
W dzisiejszych czasach to wstyd jeździć bmw, tak samo jak nosić pół kilogramowy kajdan jak Rutkowski.
~On, 20:22 27-06-2026, 75%
Co najlepsze to tylko BMW wpadło do rowu, ale nic dziwnego jak spawane z 4
~Kowal, 21:35 27-06-2026, 100%
@~On
Nie wcale nie z czterech. To konkretnie było spawane z dwóch więc to był spoko wóz. Znaczy był. Wyklepie się i będzie znów cieszyć czterośladem 😉
~Ania, 20:57 27-06-2026, 100%
Pośpiech swoje robi
~Mnich, 21:18 27-06-2026, 100%
Sialony ten wos jakiś
~mulat, 21:44 27-06-2026, 100%
@~Mnich
A może tym wosem jechał murzyn?
~police, 21:50 27-06-2026, -
@~mulat
Komentarz trafia na policję
~mulat, 22:09 27-06-2026, -
@~police
Debil czy pospolity ćwok?
~do.., 23:13 27-06-2026, -
@~police
Podszywanie się pod policję jest karalne
~Joł, 23:17 27-06-2026, -
@~police
Widać że słońce za mocno ci dekiel przypiekło.
~police, 23:20 27-06-2026, -
@~do..
Tak, tak oczywiście,nie broń tego rasisty bo też będziesz zgłoszony
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.