eOstroleka.pl
Ostrołęka, AKTUALIZACJA

Wypadek przy dworcu PKS w Ostrołęce. Jeden z kierowców mógł być pod wpływem narkotyków [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9637
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9637

W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Bogusławskiego i Piłsudskiego doszło do wypadku. Uczestniczyły w nim dwie osobówki. Jeden z kierujących, młody mężczyzna mógł być pijany lub odurzony innymi niedozwolonymi substancjami. Wskazywać na to miało jego nietypowe zachowanie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 22:00 na skrzyżowaniu ulic Bogusławskiego i Piłsudskiego w rejonie dworca PKS. Na miejscu interweniowały patrole policji i zespół ratowników medycznych. Ze względu na niepokojące zachowanie jednego z uczestników zdarzenia konieczne było wsparcie ze strony dodatkowego patrolu policji. Kierowca ten, młody mężczyzna - jak przekazała nam osoba obserwująca sytuację bezpośrednio po zdarzeniu, miał zachowywać się w sposób świadczący o tym, że mógł był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Auto, którym kierował miało uderzyć w słupki oddzielające chodnik od jezdni oraz w inny pojazd znajdujący się na skrzyżowaniu.

Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do wypadku wyjaśniają obecnie funkcjonariusze ostrołęckiej policji.

Ruch na skrzyżowaniu odbywa się bez przeszkód, radiowozy policji, pogotowie ratunkowe i uszkodzone auta blokują jedynie zatokę autobusową bezpośrednio przed dworcem autobusowym.

AKTUALIZACJA:

W zdarzeniu udział brali dwaj młodzi mieszkańcy powiatu ostrołęckiego. Obaj mają po 19-lat i króki staż w roli kierowcy.

Wstępne wykonane czynności wskazują, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Obaj kierowcy wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle, jeden skręcał w ulicę Piłsudskiego. Z uwagi na podejrzenie, że 19-latek kierujący alfą romeo mógł w chwili zdarzenia znajdować się pod wpływem środkó odurzających, została od niego pobrana krew do badań. Policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy.

informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×