eOstroleka.pl
Ostrołęka, Aktualizacja: 16 maja 2026, 14:30

Wypadek pod Ostrołęką! Do szpitala zabrano dwoje dzieci [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9604
REKLAMA
Posłuchaj

Do groźnego wypadku drogowego doszło w sobotnie przedpołudnie tuż za granicą miasta Ostrołęki w kierunku Łomży. Trasa była zablokowana.

Na głównej trasie z Ostrołęki w kierunku Łomży, w Teodorowie, doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Osobowy opel zderzył się z busem. 

W wyniku zdarzenia obrażeń wymagających hospitalizacji doznało dwoje dzieci - pięcio i dziewięcioletnie. To właśnie im udzielano pomocy - początkowo na miejscu a potem w szpitalu. Na szczęście okazało się, że obrażenia nie zagrażają życiu młodym osobom, a całe zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja.

Sprawcę - kierującego busem - ukarano mandatem. Z policyjnych ustaleń wynika, że to właśnie ten kierowca skręcając w lewo z drogi wojewódzkiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem. Ten manewr kosztował go 2000 złotych i 10 punktów karnych.

Obecnie ruch na DW760 wrócił już do normy.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 9604
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14  15  16  17  18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28  29  30  31  1  2
×