eOstroleka.pl
Region,

Wypadek w Drążdżewie: Po uderzeniu w drzewo kierowca wypadł z auta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6563
zdjecie 6563
fot. KPP Maków Mazowieckifot. KPP Maków Mazowiecki
REKLAMA
zdjecie 6563
Tragicznie mógł zakończyć się wypadek, do którego doszło wczoraj w miejscowości Drążdżewo. Kierujący audi 80 mężczyzna z niewiadomych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w drzewo i wypadł z rozbitego auta.

Do wypadku doszło w miejscowości Drążdżewo (gmina Krasnosielc). Ze wstępnych, policyjnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym audi mieszkaniec powiatu makowskiego z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Siła uderzenia wyrzuciła kierowcę z wraku rozbitego pojazdu.

- Kierowca z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Przasnyszu. Mężczyzna pozostał w szpitalu na obserwacji w celu przeprowadzenia szczegółowych badań, jego życiu ani zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn tego zdarzenia, od mężczyzny pobrano krew do badań które określą czy był trzeźwy – poinformował nas sierż. Marek Grabowski, rzecznik prasowy makowskiej policji.
fot. KPP Maków Mazowieckifot. KPP Maków Mazowiecki
fot. KPP Maków Mazowieckifot. KPP Maków Mazowiecki
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×