eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Golance. BMW wypadło z drogi. Niemowlę zabrane do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5093
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
Posłuchaj
4 miesięczny chłopiec został przetransportowany do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w miejscowości Golanka (gm. Kadzidło).  Kierujący BMW 39-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, dachował i zatrzymał się na boku.

Dziś rano dyżurny ostrołęckiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, w którym uczestniczyło niemowlę. Na miejsce skierowano policjantów z posterunku w Kadzidle oraz Wydziału Ruchu Drogowego.

Jak wynika z ich wstępnych ustaleń w rejonie m. Golanka kierujący bmw 39 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, pojazd dachował i ostatecznie zatrzymał się na prawym boku. W wyniku wypadku do szpitala został przetransportowany 4 miesięczny chłopiec. Na miejscu pracują policjanci, którzy wykonują czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
- informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.
Więcej o: wypadek, Golanka, niemowle

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8  9 dk10  11  12  13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×