eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Rżańcu. Do szpitala trafiły trzy osoby. Wszyscy pijani [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389
Dziś po południu w Rżańcu doszło do poważnego wypadku drogowego. Trzy z czterech osób podróżujących oplem trafiły do szpitala. Wszyscy byli pijani. Jeden z poszkodowanych był nieprzytomny, gdy karetką odwożono go do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie na bocznej drodze biegnącej przez las w okolicach miejscowości Rżaniec. Kierujący oplem 54-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. W pojeździe oprócz niego podróżowały jeszcze trzy osoby w wieku 37, 41 i 47 lat. Z naszych ustaleń wynika, że wszyscy byli kompletnie pijani.

- Najwięcej w alkomat wydmuchał 37-letni pasażer. Urządzenie wykazało aż 2,5 promila. Nieco trzeźwiejszy był kierowca. Miał w organizmie 2,3 promila. Trzeci z pasażerów wydmuchał 2 promile – mówi podkomisarz Tomasz Żerański.

Pijany był najprawdopodobniej też czwarty z pasażerów, który nieprzytomny został zabrany do szpitala. Z naszych ustaleń wynika, że od niego również czuć było alkohol. Do szpitala przewieziono również kierowcę i 37-letniego pasażera.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×