eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Tobolicach. Poszkodowany rowerzysta, którego potrącił kierujący traktorem trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2595
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA
zdjecie 2595
Posłuchaj
Do nietypowego wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie. Kierujący traktorem wymusił pierwszeństwo na rowerzyście. Cyklista z urazem głowy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w godzinach przedpołudniowych w miejscowości Tobolice (gmina Rzekuń). Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, kierujący ciągnikiem rolniczym 72-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo na rowerzyście.

Rowerem jechał 24-letni mężczyzna. W wyniku potrącenia przez traktorzystę doznał on urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Więcej o: Tobolice, wypadek, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×