„Wyśpiewali” stroje dla szkolnego chóru [WIDEO, ZDJĘCIA]

W przygotowaniach do koncertu i kiermaszu udział wzięła cała szkolna społeczność. Rodzice przygotowali pyszne wypieki, piękne ozdoby choinkowe i świąteczne stroiki, które trafiły na kiermasz. Cały zebrany w ten sposób dochód przeznaczony zostanie na zakup nowych jednolitych strojów dla szkolnego chóru.
Oprawę artystyczną kiermaszu zapewnili uczniowie przygotowani przez wychowawców, szkolny chór składający się z uczniów i nauczycieli. Jedną z kolęd zaśpiewała też dyrektor szkoły, Jolanta Gawarkiewicz, dokładając w ten sposób swoją cegiełkę do kwesty na rzecz szkolnego chóru.
Przygotowana przez organizatorów scenografia, dobór repertuaru, aromat świeżo pieczonych świątecznych przysmaków sprawiło, że każdy z widzów mógł poczuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
29 | 30 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
14 | ![]() |
![]() |
17 | ![]() |
![]() |
![]() |
21 | ![]() |
23 | 24 | 25 | 26 |
![]() |
28 | ![]() |
30 | 31 | 1 | 2 |