eOstroleka.pl
Ostrołęka, AKTUALIZACJA

Skończyło się na strachu. Kobieta, która zaginęła w lesie, odnaleziona

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
zaginięcie policjafot. Policja Ostrołęka
REKLAMA

Ostrołęcka policja poszukiwała zaginionej kobiety. Barbara R. wybrała się na jagody do lasu i nie dawała znaku życia. Na szczęście, po niespełna godzinie od opublikowania komunikatu przez policję, kobietę udało się odnaleźć.

Tym razem wszystko skończyło się szczęśliwie: kobietę, która wyszła na jagody i od kilku godzin nie było z nią kontaktu, udało się szybko odnaleźć. Policja dziękuje wszystkim za pomoc w poszukiwaniach Barbary R. 

Relacjonuje kom. Tomasz Żerański:

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia w działania poszukiwawcze włączyli się policjanci niemal ze wszystkich komórek organizacyjnych ostrołęckiej komendy. W jednostce ogłoszony został alarm, dzięki któremu w poszukiwania włączyli się również policjanci będący w dniu wolnym od służby. Funkcjonariusze przeczesywali między innymi rejony lasu, w którym kobieta była widziana po raz ostatni. W trakcie poszukiwań 67-latki policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji zauważyli w lesie kobietę, która odpowiadała rysopisowi zaginionej.  Po dotarciu okazało się, ze maja do czynienia z zaginioną, policjanci udzielili odnalezionej niezbędnej pomocy. 

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w ten sposób kończyć się będą wszystkie poszukiwania zaginionych: szybko i szczęśliwie.

Więcej o: zaginięcie, policja
policja zaginięciefot. Policja Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×