2018-05-21T21:56:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

X edycja Motoserca już niebawem. Do wylosowania F16! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W sobotę, 2 czerwca odbędzie się jubileuszowa, X edycja Motoserca. Akcji zbiórki krwi dla chorych dzieci towarzyszyć będzie loteria. Do wygrania prawdziwy F16!
  
Tegoroczne Motoserce odbywać się będzie pod hasłem "Krew darem życia". Akcję, jak co roku organizuje Klub Motocyklowy Perun Ostrołęka. Impreza w tym roku odbędzie się na parkingu przy tzw "Pałacyku" przy ulicy Fieldorfa Nila (dawniej Gorbatowa). Tradycyjnie już podczas Motoserca prowadzona będzie zbiórka krwi dla chorych dzieci. Będzie to możliwe dzięki czerwonemu ambulansowi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.
  
Krew oddać będzie można w dniu akcji, czyli 2 czerwca w ambulansie, a przed zbiórką - od środy 23 maja do piątku 1 czerwca - w punkcie krwiodawstwa działającym przy Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce (ul. Jana Pawła II 120A). Każdy krwiodawca, który przyłączy się do akcji i odda "regulaminową" ilość krwi otrzyma kupon upoważniający do wzięcia udziału w loterii. Główna wygrana to skuter Toros F16 marki Zipp. Tę wyjątkową maszynę zobaczyć można w Galerii Alius (I piętro przy sklepie z militariami Agama Team).

Akcja Motoserce rozpocznie się o godzinie 10:00. Przez cały czas na terenie, gdzie odbywać się będzie zbiórka, funkcjonowało będzie swego rodzaju "wesołe miasteczko" z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, dla młodzieży i dla dorosłych uczestników. W programie przewidziano występy artystyczne, ciekawe konkurencje z motocyklami w roli głównej, konkursy z nagrodami oraz koncerty zespołów muzycznych. Przed publicznością zaprezentują się niezawodni przy tego typu akcjach - Droga Na Ostrołękę, Strefa 51 oraz Piotr Grzyb ze swoją Zupą Grzybową. W przerwie pomiędzy występami oraz poszczególnymi konkurencjami odbywać się będzie losowanie drobnych upominków ufundowanych przez sponsorów. Losowanie nagrody głównej zaplanowano na godzinę 14:00

Mega atrakcją, szczególnie dla najmłodszych, będzie także zaplanowana podczas akcji prezentacja najnowszego sprzętu Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego - śmieciarki, którą na co dzień spotkać można na ulicach naszego miasta. OPK przeprowadzi także konkursy o tematyce związanej z segregacją śmieci.

Punktem kulminacyjnym akcji będzie - wzorem lat wcześniejszych parada motocykli głównymi ulicami Ostrołęki, a tuż po niej losowanie F16 - nagrody głównej dla krwiodawców.

Więcej szczegółów na temat akcji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Klubu Motocyklowego Perun oraz na stronie wydarzenia na facebooku. Tu też sukcesywnie pojawiać się będą zdjęcia wszystkich gadżetów, które będzie można wylosować przez cały dzień trwania akcji.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 2368
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14  15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×