XIV Dni Integracji w Szkole Podstawowej Nr 10 [ZDJĘCIA]

W tym roku - pod hasłem „Jestem wyjątkowy" poruszano tematy związane z paraolimpiadą. Uczniowie przygotowują się przez kilka tygodni uczestnicząc w prelekcjach, oglądając filmy oraz angażując się w konkursy plastyczne i literackie.
Gościem specjalnym w ramach cyklu spotkań z ciekawym człowiekiem jest ostrołęczanin PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ - kapitan reprezentacji Polski w Amp Futbolu, brązowy medalista ubiegłorocznych Mistrzostw Europy.
Przez kilka tygodni w klasach odbywały się rozmowy i pogadanki wsparte prezentacją lub filmem na temat paraolimpiady, uczniowie uzdolnieni plastycznie projektowali zwycięskie medale, a literaci pisali rozprawki na temat „Inny nie znaczy gorszy" . Uczniowie klas IV i V wykazali się wiedzą w szkolnym Quizie wiedzowym -Wiem wszystko o paraolimpiadzie.
W czwartek zaprezentowali się utalentowani uczniowie w Szkolnym Przeglądzie Talentów JESTEM WYJĄTKOWY, zaś wieczorem rodzice i nauczyciele spotkali się z autorką wielu książek dla rodziców, mamy czwórki dzieci panią Agatą Komorowską pod hasłem „Z miłości do inności".
W piątek podczas uroczystego podsumowania wręczono nagrody zwycięzcom konkursów, natomiast szkolny teatr Promyki Dziesiątki zaprezentował spektakl o miłości, strachu i potrzebie akceptacji pt. Brzydkie kaczątko na podstawie baśni H. CH. Andersena.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |



2
3
10
28