eOstroleka.pl
Ostrołęka,

XVI Prezentacje Edukacyjne w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1253
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Kilkadziesiąt szkół ponadgimnazjalnych oraz instytucje doradztwa zawodowego zaprezentowało swoje oferty skierowane do uczniów klas III gimnazjów podczas odbywających się dziś w Ostrołęce XVI Prezentacji Edukacyjnych. Impreza jak co roku przyciągnęła tysiące młodych ludzi, którzy już za kilka tygodni staną przed wyborem kolejnego etapu kształcenia.

XVI Prezentacje Edukacyjne odbyły się tradycyjnie już w hali im. Arkadiusza Gołasia. Tu właśnie swoje stoiska z ofertą edukacyjną prezentowały szkoły średnie z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, Łomży oraz regionu. Fachowych porad udzielali także pracownicy instytucji i firm z dziedziny doradztwa zawodowego. Nie mogło także zabraknąć takich instytucji jak Wojskowa Komenda Uzupełnień, ośrodki OHP, Urząd Skarbowy, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, urzędy pracy.

Po oficjalny otwarciu imprezy każda ze szkół w specjalnie przygotowanej części artystycznej przestawiła najciekawsze aspekty związane z edukacją w swoich szeregach. Trzeba przyznać, że pomysłowość młodzieży w kreowaniu wizerunku własnej szkoły była zaskakująca – uczniowie ZSZ nr 4 ofertę edukacyjną przedstawili w formie pokazu mody, zaś uczniowie ZSZ nr 3 zaaranżowali własną wersję mega hitu „Miłość w Zakopanem” Sławomira.

Organizatorami XVI edycji Prezentacji Edukacyjnych są: Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce oraz Wojewódzki Urząd Pracy - filia w Ostrołęce. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Miasta Ostrołęki, Delegatura Kuratorium Oświaty w Ostrołęce, Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce. Partner:: Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×