eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Z zakazem sądowym na podwójnym gazie

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 4152
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pomimo zakazu sądowego jechał motorowerem. Jak by tego było mała badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu.

- Wczoraj po godzinie 17:00 policjanci z Kadzidła podczas patrolowania gminy w Jeglijowcu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Kierującym był mieszkaniec gminy. Z uwagi na podejrzenia policjantów, mężczyzna został skontrolowany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik kontroli był pozytywny. Mężczyzna kierował jednośladem mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, kierował on pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci z Kadzidła. - poinformował nas Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×