eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Za sterami kadzidlańskiej biblioteki ponownie stanie Wiesława Sobiech

REKLAMA
zdjecie 7500
zdjecie 7500
Wiesława Sobiech, fot. eOstroleka.plWiesława Sobiech, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7500
Posłuchaj

Wiesława Janina Sobiech po raz kolejny wybrana została przez wójta gminy Kadzidło na stanowisko dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Wojciecha Woźniaka w Kadzidle. Nowy kontrakt dyrektorski obowiązuje od roku 2022 i ważny jest przez trzy kolejne lata.

To już kolejne powołanie Wiesławy Janiny Sobiech, która biblioteką zarządza od roku 2007. Kadzidlańska biblioteka należy do najaktywniejszych w województwie mazowieckim. Jej szefowa cztery lata temu otrzymała tytuł Bibliotekarka Roku na Mazowszu. Było to ważne wyróżnienie dla gminnego środowiska bibliotekarskiego oraz kadzidlańskiego samorządu.

Pani Wiesława Janina Sobiech aktywnie współtworzy nie tylko codzienne życie biblioteki oraz jej trzech filii, ale pozostaje również niezawodną sojuszniczką wielu ciekawych przedsięwzięć organizowanych w naszej gminie. Zaprasza niezwykle ciekawych ludzi, opiekuje się Gminnym Klubem Seniora, współpracuje z wieloma instytucjami w powiecie i Polsce.

- komentuje wójt gminy Kadzidło, Dariusz Łukaszewski.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×