eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zaatakował policjantów, znęcał się nad rodziną! Jarosław K. tymczasowo aresztowany

REKLAMA
zdjecie 6930
REKLAMA
zdjecie 6930
W sobotę po południu ostrołęcki sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował  Jarosława Piotra K. 32- letniego  mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa, czynną napaść na policjantów oraz znęcanie się nad rodziną. Przypomnijmy, że 3 czerwca po godzinie 20 w jednym z bloków  przy ul. Traugutta w Ostrołęce policjanci zostali wezwani na interwencję domową.

Z komunikatu, który dotarł do oficera dyżurnego wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna siekierą żonie i dziecku grozi pozbawieniem życia.

Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Po przybyciu na miejsce usłyszeli krzyki i wołanie o pomoc. Podczas wchodzenia do  mieszkania mężczyzna zaatakował policjantów siekierą i nożem, grożąc  im pozbawieniem życia. Aby odeprzeć bezpośredni atak jeden z funkcjonariuszy użył broni służbowej obezwładniając napastnika.

Rannemu udzielono niezbędnej pomocy medycznej a następnie  przewieziono go do szpitala. Życiu i zdrowiu sprawcy  nie zagraża niebezpieczeństwo.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Źródło: KMP w Ostrołęce
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×