eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zachwycające kadry z gór! "Sto lat" dla Roberta Kępistego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9752
REKLAMA

„W górach widzę więcej” – pod takim tytułem dostępna do oglądania jest już wystawa, na której znajdują się fotografie Roberta Kępistego. Wernisaż był okazją do podziwiania dzieł fotografa, ale też do... złożenia mu życzeń z okazji urodzin.

Na wystawie zaprezentowano fotografie ukazujące piękno krajobrazu Podhala oraz sceny z życia jego mieszkańców.

- Robert dał nam się poznać jako fotograf reportażowy, który podejmuje różne tematy, brał do tej pory udział w wydarzeniach Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, prezentując to, co umie najlepiej - mówił wicedyrektor OCK Zenon Kowalczyk. Podkreślił, że były różne koncepcje na wystawę Roberta Kępistego, ale wygrały góry. "Grudzień to fajny miesiąc na pokazanie gór" - dodał.

Każde zdjęcie, które prezentowane było na wystawie, nie było zrobione przypadkowo. W górach można zachwycić się wszystkim, co autor doskonale przekazywał w swoich fotografiach.

Robert Kępisty podziękował wszystkim, którzy przybyli na wernisaż, choć w mieście jest wiele atrakcji, w tym m.in. trwający bożonarodzeniowy jarmark. Podziękował dyrekcji OCK, Galerii Ostrołęka, ale też swoim bliskim, którzy wspierali go podczas wernisażu. Wszyscy zgromadzeni odśpiewali Robertowi sto lat z okazji urodzin, przypadających właśnie dziś.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×