eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zaginiona seniorka odnaleziona w trzy godziny

REKLAMA
zdjecie 754
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 754
Posłuchaj
Zaledwie trzy godziny potrzebowali funkcjonariusze ostrołęckiej policji na odnalezienie zaginionej około 50-letniej kobiety.

Zgłoszenie zaginięcia około 50-letniej mieszkanki powiatu ostrołęckiego oficer dyżurny Komendy Miejskie Policji otrzymali w miniony czwartek około godziny 22:00. Według osoby zgłaszającej  około godzinny 11:00 wyszła ona ze swojego miejsca zamieszkania na terenie naszego powiatu i do późnego wieczora do niego nie powróciła. Okoliczności mogły wskazywać, że może ona potrzebować pomocy.

- W poszukiwania zaginionej włączyli się funkcjonariusze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, każdy z nich otrzymał także rysopis zaginionej oraz jej zdjęcie. Informacja o zdarzeniu została przekazana także mundurowym z Komisariatu Policji w Myszyńcu, a także podległych posterunków policji. Po niecałych trzech godzinach od otrzymania zgłoszenia o zaginięciu policjanci z wydziału patrolowego po północy odnaleźli zaginioną na jednej z ulic Ostrołęki – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19 dk20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×