eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zakończenie roku szkolnego maturzystów ZSZ 4 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2143
Zakończenie roku szkolnego maturzystów z ZSZ 4, fot. eOstroleka.plZakończenie roku szkolnego maturzystów z ZSZ 4, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły średniej. W uroczystości udział wzięli m.in. przedstawiciele rady rodziców, dyrekcja i grono pedagogiczne oraz maturzyści i uczniowie młodszych klas.

Mury naszej szkoły opuszczają młodzi ludzie, którzy idealnie wpisują się w model absolwenta Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 imienia Adama Chętnika w Ostrołęce. Zaradni, odpowiedzialni, kulturalni, samodzielni, twórczy, kreatywni, wymieniać by wiele. Jesteśmy z Was naprawę dumni. Dziękuję nauczycielom, wychowawcom za ciężką pracę z każdym uczniem. Dziękuję rodzicom, za to że kilka lat temu wybraliście tę szkołę i myślę, że wasze dzieci kończąc naszą szkołę nie żałują, że ją wybrali. Drodzy uczniowie zakończenie szkoły to naturalna zmiana w życiu każdego człowieka i chociaż dzisiaj będą łzy, będzie żal, że to już koniec a może pytania co dalej, to chciałam wam powiedzieć, spróbujcie nie opierać się zmianom, które napotykacie na swojej drodze. Zamiast tego dajcie się ponieść życiu i nie martwcie się wywraca się ono czasem do góry nogami. Skąd wiecie, że ta strona, do której się przyzwyczailiście jest lepsza od tej, która Was czeka. Kochani abiturienci pora podjąć kolejne wyzwania. Powodzenia!
- mówiła podczas uroczystości dyrektor Szkoły Barbara Stepnowska.

Uroczystości zakończenia roku szkolnego tegorocznych maturzystów ostrołęckiej „czwórki” odbyły się w piątek, 29 kwietnia na hali im. Arkadiusza Gołasia.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×