eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zakończenie roku szkolnego w ostrołęckich gimnazjach [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Dziś wakacje rozpoczęli także gimnazjaliści z Ostrołęki/fot. eOstrołęka.plDziś wakacje rozpoczęli także gimnazjaliści z Ostrołęki/fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 1628
Gimnazjaliści z Ostrołęki mają już wakacje. Podczas uroczystości w swoich szkołach pożegnali się na najbliższe dwa miesiące ze swoimi nauczycielami i edukacyjnymi obowiązkami. Dla uczniów klas III był to także ostatni dzień nauki w gimnazjum – po wakacjach otworzą się dla nich drzwi w zupełnie nowych szkołach.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 odbyło się dziś w trzech ostrołęckich gimnazjach. Uczniów żegnali dyrektorzy szkół życząc wszystkim solidnego wypoczynku i powrotu z „naładowanymi bateriami”. Do życzeń dołączało się grono pedagogiczne, przedstawiciele rad rodziców i samorządu Ostrołęki.

Zapraszamy do obejrzenia naszych galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego w każdym ostrołęckim gimnazjum.

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Ostrołęce

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 4 w Ostrołęce

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce

REKLAMA
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9  10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×