eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Zakup quada z fatalnym finałem – 3400 zł przepadło!

REKLAMA
zdjecie 6511
zdjecie 6511
REKLAMA
zdjecie 6511
Posłuchaj

Nieprzyjemne zakończenie miała próba zakupu quada przez mieszkańca powiatu ostrołęckiego. 43-letni mężczyzna, który wpłacił 3400 złotych za pojazd znaleziony w internecie, został oszukany — zarówno quad, jak i pieniądze przepadły.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 25 kwietnia. Poszkodowany zgłosił sprawę na policję, informując funkcjonariuszy, że znalazł ofertę sprzedaży quada w sieci. Po nawiązaniu kontaktu ze sprzedającym i uzgodnieniu warunków transakcji, 43-latek przelał uzgodnioną kwotę na wskazane konto bankowe.

Niestety, tuż po dokonaniu przelewu kontakt ze sprzedającym się urwał. Mężczyzna nie otrzymał zamówionego pojazdu, a jego próby ponownego skontaktowania się z autorem ogłoszenia zakończyły się niepowodzeniem.

Policja wszczęła postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przy dokonywaniu zakupów w internecie, zwłaszcza gdy sprzedający żąda przedpłaty bez możliwości osobistego odbioru towaru.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×