2017-03-18T10:05:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zarząd PZW Narew wybrany na kolejną kadencję [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. PZW Narew
REKLAMA
1
2
2

Członkowie największej w regionie organizacji zrzeszającej miłośników wędkowanie wybrali zarząd na kolejną kadencję. Za sterami PZW Narew ponownie stanął Andrzej Raszkiewicz.

W walnym zgromadzeniu, które odbyło się w niedzielę, 12 marca udział wzięło kilkudziesięciu wędkarzy. Poza regulaminowym porządkiem, który przewidywał podejmowanie uchwał, głosowanie nad wnioskami, wybory do władz i organów koła oraz wybór delegatów na planowany w roku bieżącym Zjazd Okręgu Mazowieckiego PZW, była to doskonała okazja do wręczenia zasłużonym wędkarzom nagród i odznaczeń.

Złotą odznaką PZW odznaczono Zdzisława Sienickiego, srebrną odznaką związku Sebastiana Białczaka, zaś Medalem Za Działalność dla Mazowieckiego Wędkarstwa uhonorowano wieloletniego sekretarza Józefa Dziadaka. Statuetkę pamiątkową otrzymał Zbigniew Lis (kapitan sportowy za reprezentowanie koła w zawodach OMPZW) oraz Andrzej Raszkiewicz w podziękowaniu za długoletnie budowanie wizerunku  koła Pzw Narew 38 od 1995 roku.

Na przewodniczącego Prezydium zgromadzenia wybrano: Wojciecha Jarząbka – który też prowadził  zebranie. Członkiem prezydium został także przedstawiciel Okręgu Mazowieckiego PZW –  także członek koła – Stanisław Pliszka, Sekretarzował zasłużony, doceniony i wyróżniony przez  władze okręgowe Józef Dziadak.

W toku posiedzenia, punkt po punkcie przyjęto m.in. sprawozdania zarządu, skarbnika, komisji rewizyjnej, sądu koleżeńskiego i rzecznika dyscyplinarnego. Jeszcze „stary zarząd” przedstawił plan działania na rok 2017 i uzyskał absolutorium.  W wyborze na prezesa zarządu w kadencji 2017-2021 godność tę powierzono  pełniącemu tę funkcję już od dwóch kadencji koledze Andrzejowi Raszkiewiczowi. Dzięki jego zaangażowaniu i pracy koło w dużej mierze zawdzięcza podwojenie  ilości członków w ostatnich 8 latach.  Wybrano też zarząd i inne organy koła oraz delegatów na zjazd okręgu.

W czasie na wolne wnioski i dyskusję nie obyło się bez wymiany zdań pomiędzy kolegami-wędkarzami.  W tej części spotkania jak zawsze można było liczyć na głos byłego rzecznika prasowego Zarządu Głównego PZW, kolegi Antoniego Kustusza, dla którego wędkarstwo i życie związku nie ma chyba żadnych tajemnic. Po spotkaniu pomimo różnic, co do jednego wszyscy byli zgodni: najważniejsze to byleby ryby brały!

Wczoraj odbyło się posiedzenie członków PZW Narew, podczas którego uzupełniono skład zarządu. Obecnie władze organizacji przedstawiają się w następujący sposób:

Nowy skład władz koła Narew nr 38 na lata 2017-2020:

Prezes – Andrzej Raszkiewicz
Wiceprezes: Wojciech Jarząbek
Sekretarz: Józef Dziadak
Gospodarz:Sebastian Białczak,
Skarbnika: Zdzisław Sienicki
Kapitan sportowy: Grzegorz Tyszka
Rzecznik Dyscyplinarny: Anna Bazydło.

Członkowie Zarządu:
Pliszka Stanisław, Jarząbek Wojciech, Sienicki Zdzisław, Wojtkowiak Rafał, Budziłek Sławomir, Gumkowski Janusz, Krupka Wojciech, Zięba Tomasz, Grzyb Andrzej, Dziadak Józef, Białczak Sebastian, Paweł Bazydło.

Sąd koleżeński:

Rukasz Paweł, Balcerak Roman, Dudek Radosław, Tyszka Grzegorz, Kubeł Adam, Łada Łukasz
Komisja rewizyjna:

Hołdyński Andrzej, Terlikowski Michał, Gwiazdowski Robert

Delegatami  na zjazd Okręgu Mazowieckiego PZW z ramienia Koła Narew zostali :
Raszkiewicz Andrzej oraz Pliszka Stanisław

Zastępcy Delegatów na zjazd Okręgu Mazowieckiego PZW z ramienia Koła Narew zostali:
Wojtkowiak Rafał, Dziadak Józef.Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~ded , 12:43 18-03-2017,   -
...czyli nic się nie zmieni !!!!  od wielu lat ta sama "zasłużona" ekipa.     Brak świeżej  krwi,  doprowadzi powoli do upadku. Sami nad sobą i brak jakiejkolwiek kontroli z zewnątrz, państwo w państwie.  Emeryci wnuczki bawić.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:52 20-03-2017,   -
[quote=ded ]...czyli nic się nie zmieni !!!!  od wielu lat ta sama "zasłużona" ekipa.     Brak świeżej  krwi,  doprowadzi powoli do upadku. Sami nad sobą i brak jakiejkolwiek kontroli z zewnątrz, państwo w państwie.  Emeryci wnuczki bawić. [/quote]

Z tego co słyszałem to sporo jednak odchodzi do innych kół.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 4311