eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zbiórka darów dla schroniska – wielki sukces społeczności ZSZ 1 w Ostrołęce!

REKLAMA
zdjecie 5193
fot. ZSZ 1 w Ostrołęcefot. ZSZ 1 w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 5193
Posłuchaj

W dniach od 20 listopada do 6 grudnia 2024 roku, w murach Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce, odbyła się kolejna edycja zbiórki darów dla bezdomnych zwierząt ze schroniska „Canis” w Kruszewie. I ponownie, społeczność szkolna okazała ogromne serce!

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły udało się zebrać imponującą ilość darów. Łącznie zebrano aż 375 kilogramów karmy, a także różnorodne akcesoria, takie jak zabawki, legowiska i koce, które z pewnością umilą życie zwierzętom przebywającym w schronisku.

Szczególnie wyróżniły się klasy 5D, która zebrała aż 100 kilogramów karmy, 2E z wynikiem 79 kilogramów oraz klasy 1M i 2M, które wspólnie przekazały 40 kilogramów karmy. Dodatkowo, klasa 2D wykazała się wyjątkową wrażliwością, przekazując 32 kilogramy specjalistycznej karmy dla piesków z problemami żołądkowymi.

Z inicjatywy pani Anny Grzyb i we współpracy z przychodnią małych zwierząt „Sara” w Ostrołęce, udało się zakupić lekarstwa na kwotę 600 złotych, które również trafiły do schroniska.

Zbiórkę koordynowały panie: Anna Grzyb, Magdalena Grzyb, Jolanta Wagner-Kaczmarczyk oraz Katarzyna Zalewska.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5  6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×