eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Zderzenie auta z pociągiem relacji Tłuszcz-Ostrołęka. Kierowca miał sporo szczęścia

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. Straż Pożarna Wyszkówfot. Straż Pożarna Wyszków
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Pociąg relacji Tłuszcz - Ostrołęka zderzył się z samochodem osobowym w miejscowości Przetycz-Folwark. Do zdarzenia doszło w środę. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o godz. 17:15.

Na szczęście, nikt nie został ranny.

- Na przejeździe kolejowym przy ul. Podleśnej doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem relacji Tłuszcz-Ostrołęka. Pojazdem podróżował tylko kierowca, a w pociągu znajdowało się około 15 osób. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy z JRG Wyszków i OSP Długosiodło - informuje wyszkowska Straż Pożarna.

fot. Straż Pożarna Wyszkówfot. Straż Pożarna Wyszków

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×