Do kolizji czterech samochodów osobowych doszło w poniedziałkowy wieczór przy ulicy Steyera w Ostrołęce. W miejscu zdarzenia mocno się zakorkowało.
Do zderzenia czterech aut doszło przy ulicy Steyera, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Sikorskiego. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale kolizja okazała się kłopotliwa, bo wzięły w niej udział aż cztery samochody. Na miejscu pojawili się strażacy i policjanci.
- Kierujący pojazdem Volvo 49-letni mieszkaniec Ostrołęki nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu Renault, który następnie uderzył w Forda, a ten w Audi. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nie było osób poszkodowanych. Sprawca zdarzenia ukarany został mandatem w wysokości 1500 złotych i 10 punktami karnymi - mówi nadkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.











![Akcja saperów w Ostrołęce. Niewybuch z II wojny światowej przy Słonecznej. Są utrudnienia! [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2025/m/niewybuch_sloneczna.jpg)

2
3
10
16