eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Zderzenie dwóch pojazdów w Kadzidle: Niezbędna była interwencja strażaków

REKLAMA
zdjecie 5661
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5661
W poniedziałek, 27 sierpnia, około godziny 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów w miejscowości Kadzidło. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji oraz straż pożarna.

- Kierujący pojazdem marki San włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Iveco, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowca Sana został ukarany mandatem w wysokości 250 zł - poinformował nas Sylwester Marczak z KMP w Ostrołęce.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×