eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Zderzenie pickupa i osobówki w Szendrowym Moście [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6589
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 6589
Dziś po południu w miejscowości Szwendrowy Most doszło do wypadku z udziałem pickupa i osobówki. Po zderzeniu z potężnym nissanem navara, opel corsa wypadł z drogi i uderzył w ochronne barierki.

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie. Krajową 53 od strony Dylewa w kierunku Ostrołęki nissanem navara jechała 29-letnia mieszkanka Malborka. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierująca pickupem skręcając w lewo w drogę gruntową nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem corsą 65-letniej kobiecie.

- W wyniku zderzenia mniejsze z aut wypadło z drogi i uderzyło w barierki energochłonne. Szczęśliwie w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Obie kierujące uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe. Sprawczyni ukarana została mandatem oraz punktami karymi – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszej Czytelniczce Joannie.

Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×