eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zderzenie samochodu z autobusem MZK (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 4023
Kierowca osobówki wyjeżdżając z ulicy Leszczyńskiego nie udzielił pierwszeństwa autobusowi (fot. R. D.)Kierowca osobówki wyjeżdżając z ulicy Leszczyńskiego nie udzielił pierwszeństwa autobusowi (fot. R. D.)
REKLAMA
zdjecie 4023
W piątek po godz. 18 na ulicy Bogusławskiego doszło do kolizji samochodu marki subaru impreza z autobusem MZK.

Kierowca "osobówki" wyjeżdżając z ulicy Leszczyńskiego nie udzielił pierwszeństwa autobusowi jadącemu z ul. Bogusławskiego. Na szczęście autobus był pusty i nikt nie ucierpiał w kolizji.

Jak udało nam się ustalić, kierowca był pod wpływem alkoholu.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym




Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×