eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zdobyli wiedzę i kwalifikacje. Zakończenie roku w CKZiU w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4152
REKLAMA
zdjecie 4152
Posłuchaj

Słuchacze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce wraz z nauczycielami spotkali się na zakończeniu roku szkolnego 2025/2026. Uroczystość była okazją do podsumowania osiągnięć oraz odebrania świadectw i dyplomów.

Podczas spotkania słuchacze odebrali dokumenty potwierdzające ich pracę oraz zdobytą wiedzę. To dla nich szczególny moment, wieńczący miesiące nauki oraz zaangażowania.

Głos zabrała dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Dorota Czyż, która podziękowała wszystkim za zaangażowanie w minionym roku szkolnym. Dyrektor pogratulowała również słuchaczom zdobytej wiedzy oraz osiągniętych sukcesów.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego to placówka, która umożliwia zdobywanie oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Tego typu kształcenie odgrywa ważną rolę - pozwala rozwijać umiejętności, zdobywać nowe zawody oraz dostosowywać się do potrzeb rynku pracy.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, ale również satysfakcji z osiągniętych celów. Wszystkim słuchaczom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce gratulujemy zdobytej wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów - zarówno w nauce, jak i w życiu zawodowym.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×