eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Zdunek: 20-latka potrącona przez ciągnik nie przeżyła [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9753
zdjecie 9753
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 9753

Nie żyje 20-latka potrącona dziś przez ciągnik rolniczy w miejscowości Zdunek koło Myszyńca. Kobieta trafiła do szpitala śmigłowcem LPR, ale mimo wysiłków ratowników jej życia nie udało się uratować.

Do wypadku - jak już wcześniej informowaliśmy - doszło około godziny 8:00 w miejscowości Zdunek w pobliżu Myszyńca. Kierujący ciągnikiem rolniczym potrącił 20-latkę jadącą rowerem. Kobieta upadła wprost pod koła przyczepy, na której znajdowały się zbiorniki na wodę o wadze około 4 ton.

Po zdarzeniu kierujący ciągnikiem uciekł, został zatrzymany na jednym z pól w pobliżu miejsca zdarzenia. Był trzeźwy.

Młoda kobieta w wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń. Do akcji ratunkowej zaangażowano m.in. śmigłowiec LPR, którzy poszkodowaną przetransportował do szpitala. Tu, mimo wysiłków podejmowanych przez lekarzy kobieta zmarła.

Potwierdzam, że w wyniku odniesionych obrażeń 20-letnia kobieta niestety zmarła. Dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tej tragedii prowadzą funkcjonariusze ostrołęckiej policji.

informuje nadkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

fot. OSP Kadzidłofot. OSP Kadzidło
fot. OSP Kadzidłofot. OSP Kadzidło
fot. OSP Kadzidłofot. OSP Kadzidło

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24 dk25 dk26 dk27
 28 dk29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×