eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Zignorował STOP i zderzył się ze skuterem. Poszkodowane dwie osoby [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 9497

W godzinach porannych w miejscowości Łyse doszło dziś do niebezpiecznego wypadku. W zderzeniu osobówki ze skuterem poszkodowane zostały dwie osoby.

Informacja o zdarzeniu dotarła do służb ratunkowych w piątkowy poranek. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Chętnika i Ostrołęckiej. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy i motorowerzysta.

Na miejsce skierowano policjantów z miejscowego posterunku, ostrołęckiej drogówki oraz służby ratunkowe. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń kierujący oplem 35 - letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na oznakowanym skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku STOP, tym samym nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motorowerzyście.

W wyniku uderzenia motorower się przewrócił. Do szpitala z obrażeniami ciała został zabrany 46 - letni motorowerzysta oraz 60 - letnia pasażerka. W miejscu zdarzenia obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h. Obydwaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Więcej o: Łyse, policja, wypadek
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×