eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zimowe warsztaty dla dorosłych. Twórczy tydzień z jedwabiem w Galerii Ostrołęka

REKLAMA
zdjecie 7237
Galeria OstrołękaGaleria Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Galeria Ostrołęka przygotowała propozycję artystyczną skierowaną do osób dorosłych, która zostanie zrealizowana w drugim tygodniu ferii zimowych. Tematem przewodnim zajęć będzie malowanie na jedwabiu.

Wydarzenie zaplanowano w dniach od 26 do 30 stycznia. Warsztaty będą odbywać się codziennie w godzinach 10.00 - 13.00. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję poznać techniki nanoszenia barwników na tkaninę oraz tworzenia autorskich kompozycji na jedwabiu.

Zgodnie z komunikatem organizatora, na zajęcia pozostały ostatnie wolne miejsca. Chętni mogą dokonywać zgłoszeń drogą telefoniczną, kontaktując się z Galerią Ostrołęka pod numerem: 29 764 39 54.

Warsztaty stanowią formę kreatywnego wypoczynku, pozwalającą na rozwinięcie umiejętności plastycznych pod okiem instruktorów w przestrzeni galerii.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×