eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Zimowy obóz narciarski z parafią NMP w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 5742
zdjecie 5742
REKLAMA
Parafia Nawiedzenia NMP w Ostrołęce, w pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 31 stycznia - 6 luty organizuje obóz narciarski dla dzieci, młodzieży, dorosłych jak również całych rodzi.

Organizatorzy zapewniają: zakwaterowanie w pensjonacie w pokojach 3-4-5 osobowych z łazienkami, wyżywienie (trzy posiłki dziennie), przejazd autokarem sprawdzonej firmy, ubezpieczenie w tym dodatkowe dla narciarzy, a przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę opiekunów, m.in. kleryków WSD w Łomży.

Warto dodać, że w trakcie pobytu na obozie uczestnicy wyjazdu będą mieli aż pięć dni jazdy na stoku. Każdy z uczestników otrzyma własny sprzęt narciarski - narty lub snowboard. Ponadto w planach są wycieczki do Zakopanego, Krakowa i nie tylko, a także wspólne zabawy przy ognisku, pogodne wieczory i dyskoteki. Tydzień wspaniałej zabawy i super spędzony czas. Zapraszamy.

Koszt 600 zł (bez karnetów). Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach lub desce. Zapisać się może każdy. Więcej informacji i zapisy Ks. Dawid Rosiński tel. 509267387 lub osobiście w Parafii - Fara Ostrołęka ul. Szwedzka 2A. Zapraszamy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14  15 dk16 dk17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
Dzisiaj:
Wydarzenia
×