eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zjazd w osiedle przy al. Jana Pawła II? Radny pisze do prezydenta

REKLAMA
zdjecie 2793
zdjecie 2793
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Jeden z radnych zwrócił się do prezydenta Ostrołęki o utworzenie zjazdu w osiedle przy Alei Jana Pawła II. Na problem związany z komunikacją w tym rejonie miasta mają skarżyć się mieszkańcy.

- Mieszkańcy bloków OTBS oraz mieszkańców domków mieszczących się przy ulicy doktora Jana Certowicza zwracają uwagę na problem, jakim jest ich zdaniem brak wyjazdu na aleję Jana Pawła II pomiędzy tymi ulicami - pisze radny Mariusz Łuba, dodając:

Informują, że cały ruch skierowany jest w jedyną drogę przed blokami OTBS, co jest bardzo uciążliwe dla mieszkańców, a w szczególności dla rodzin, które wychodzą z dziećmi na spacery lub plac zabaw znajdujący się tuż przy tej ulicy. Proponują, aby pomiędzy tymi ulicami powstał niewielki odcinek drogi, który poprawi komfort, a w głównej mierze bezpieczeństwo mieszkańców

Prezydent Ostrołęki nie odpowiedział jeszcze na interpelację radnego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 2793
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13 dk14  15 dk16  17  18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28 dk29  30  31  1  2
×