eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Zmiany na posterunku w Myszyńcu

REKLAMA
zdjecie 2422
zdjecie 2422
 Janusz Pawelczyk (po lewej) i Paweł Wyrozumski (fot. KMP w Ostrołęce) Janusz Pawelczyk (po lewej) i Paweł Wyrozumski (fot. KMP w Ostrołęce)
REKLAMA
zdjecie 2422
Komendant miejski policji w Ostrołęce nadkom. Janusz Pawelczyk przedstawił załodze posterunku  w Myszyńcu nowego kierownika, którym został asp.szt. Paweł Wyrozumski.

Spotkanie odbyło się w sali odpraw w posterunku policji w Myszyńcu. Nadkom. Janusz Pawelczyk, komendant miejski policji w Ostrołęce w obecności swojego zastępcy, mł.insp. Stanisława Szcześniaka, załodze tego posterunku przedstawił nowego kierownika asp.szt. Pawła Wyrozumskiego.

Nowy kierownik to policjant z 20-letni doświadczeniem służbowym w policji.

Karierę zawodową rozpoczynał w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie. W 2005 r. służbowo został przeniesiony do KMP w Ostrołęce - trafił do wydziału ruchu drogowego. Po dwuletniej służbie został awansowany do wydziału dochodzeniowo-śledczego.

W posterunku zmienił się też dzielnicowy. Asp. Grzegorz Przeradzki został przeniesiony do Ostrołęki.

Natomiast jego miejsce zajął mł.asp. Mariusz Ślubecki, który przez kilka lat był dzielnicowym na jednym z osiedli w Ostrołęce. Natomiast były kierownik asp.szt. Mariusz Pietrasiak awansował do wydziału kryminalnego.

Zmiany wprowadzono 5 listopada.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20  21 dk22  23  24  25  26
dk27  28 dk29  30  31  1  2
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×